Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android frissítés! Sony...

Android frissítés! Sony Xperia Z1 Compact telefonom Album mappája nem mutatja a képeket, mit tegyek?

Figyelt kérdés
10 körül frissítettem android 4.4.4-re, telefonon keresztül, hivatalos úton. Előtte semmi gond nem volt az Albummal. Most vettem észre, fél órája hogy a képeim "eltűnnek", vagyis fekete kocka lesz a helyükön. Nem tudom mi baja lehet, segítsetek légyszi :(

2014. aug. 16. 14:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha jól látom, a képeim mind megvannak, az a sok fekete kocka a képeknek a "cache" változata vagy mi, ilyen 108×108, meg hasonló kisebb,rossz felbontásban.. ezeknek mi értelme?
2014. aug. 16. 14:52
 2/5 anonim válasza:
Az szép, ha a Z1 Compact is ezt csinálja! :D Nekem Xperia P-m van, és kb egy év rendeltetésszerű használat után csinálta ezt...és persze azóta is. Most 2 éves, pár napon belül lecserelem! Megoldást én erre nem találtam, csak annyit h letöltöttem egy galéria appot és ott tudom megnyitni a kepeimet. Vagy használhatod a google fotót, ha automatikus mentésre van állítva!
2014. aug. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Előző vagyok! Az enyémre már közel egy éve nincs frissítés, de nálad azzal még rendbe hozható a dolog (ha a Sony is úgy akarja)!
2014. aug. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert sz@r az album, de az emberek még mindig azt használják. Törölni kell az Album adatait, ettől jó lesz. Az igazi megoldás a QuicPic a Play-ről. Sosem volt vele gondom.
2014. aug. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezen kívül más nincs a telefonnal, szuper gyors, gyönyörű, okos.. :) Ami csak kell. Egyedül ez az album ami zavar, de megfogadom a tanácsokat. Köszönömm!
2014. aug. 17. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!