Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyenek a Samsung Galaxy...

Sophie B. kérdése:

Milyenek a Samsung Galaxy telefonok?

Figyelt kérdés
Még nem volt okos telefonom és úgy gondoltam, hogy egy samsung galaxy (mega 6.3) telefont veszek. Akinek volt/van galaxy telefonja azoknak a véleményére vagyok kíváncsi és ha nincs jó véleménye valakinek akkor milyen márkájú telefont ajánl? A válaszokat előre is köszönöm!

2014. aug. 17. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha azt veszel ,én a galax s4 Mini - t javaslom .
2014. aug. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alsókategóriában sz.r,bár ez mindenkiröl elmondható.Középkategóriában már elég sok jót találni.Viszont ott meg elég sok túl van árazva.A galaxy mega nem tom mennyibe kerül de hardveresen elég vérszegény.Ha ekkora méretben gondolkodsz(és fontos az is hogy erös legyen)akkor inkább egy Sony Xperia Z Ultrat vegyél.Vagy ha nem fontos az.Android akkor Nokia Lumia 1520.
2014. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!