Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 4 segítség?

Apple iPhone 4 segítség?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy iPhone 4 32GB telefont. Az eladó állítása szerint a készülék leesett és azóta nem nagyon találja a hálózatot meg ha meg is találja akkor ledobja. Állítólag az ő kártyájával nem is talál hálózatot. Maga a készülék T-mobile-os. Vacillálok,hogy megvegyem e!? Az ára 22 ezer forint. Szerintetek érdemes megvenni? Mi lehet a baja? Illetve ha holnap megnézem,mire figyeljek,hogy ne átvágás legyen a vége?

2014. aug. 17. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemcsak hogy iphone 4 (4éves kifutó modell), de még hibás is. Nem vagy normális, hogy megfontolod azt, hogy pénzt adsz ki egy ilyenre
2014. aug. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
40 körül kaphatsz jó állapotút,szerintem ne vedd meg mert megjárhatod.
2014. aug. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Ez egy régi telefon, amely az eladó bevallása szerint sem használható telefonálásra, és a javíttatásban sem érdemes gondolkozni (könnyen lehet, hogy alaplaphiba). Szerintem rossz döntést hoznál vele.
2014. aug. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem is ebbe belegondolni is kár. ahogy első mondja, alapból sem érdemes venni i4-et...4S a minimum, de már az sem igazán ajánlott...ha nincs rá pénzed, ne vegyél iPhone-t, mert megveszed a legótvarabbat, aztán az lesz a véleményed róla, hogy hát mért mondják erre, hogy olyan jó, ha közbe szar meg lassú...
2014. aug. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem a pénz hiánya miatt akartam megvenni,lényegében nem is vagyok iPhone bolond,csak gondoltam ha nincs nagy baja és javítható pár ezer forintból akkor miért ne!? De most már tárgytalan!

Köszönöm szépen mindenkinek!!

2014. aug. 18. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!