Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet iphone-nál ugy letölteni...

Lehet iphone-nál ugy letölteni játékot, appot (gta SA, Real Race3 Stb. ) hogy nem bankkártyával, hanem pl felvan a kártyám töltve 3000ft-al és egy 1500ftosat letöltök, és levonja az egyenelgböl?

Figyelt kérdés

Mert nekem nemjo a bankártyás megoldás mert se penz se semmi nincs rajta de kp-ba siman tudnam töltögetni a kártyát :)

Esetleg lehetőségek?



2014. aug. 18. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Külföldön vannak itunes gift card-ok, melyeket pl. boltban is megvehet az ember és feltöltheti vele az egyenlegét, itthon nincs ilyesmi.


Amire te gondolsz, hogy a feltöltőkártyád egyenlegéből veszel játékot, az sajna nem működhet itthon. Ami megoldás lehet, hogy megkérsz valakit, hogy vegye meg neked "gift"-ként és te odaadod kp-ban az árát.

2014. aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez jol hangzik , csak én nem szeretek másoktól függeni.

Mert van bankkártyám de már ellbalagtam és nincs már gyakszi pénzem se munkám és most ilyen helyzetbe kerültem...

fogalmam sincs hogy oldjam meg.

Mind1 azért köszi a válasz, ment a zöld

2014. aug. 18. 18:35
 3/3 anonim ***** válasza:
A bankkártyára (pontosabban a hozzá tartozó számlára) be is lehet fizetni, ezt tudtad? A bankodba kell hozzá bemenni.
2014. aug. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!