Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám aktiválni az...

Hogyan tudnám aktiválni az Iphonet?

Figyelt kérdés
Van egy amerikai sprintes iphone 5c-m,aktiváláshoz rendeltem usabol egy sprintes kártyát,teljesen jó de nem enged be az apple ID-el gondolom az előző tulaj ID-e kellene de azt sehogy sem tudom megszerezni,valami megoldás ?

2014. aug. 18. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor így jártál :D azt csak az előző tulaj fogja tudni aktiválni, kijátszani nem tudod sehogy, úgyhogy vedd fel vele a kapcsolatot...más választásod nincs :D
2014. aug. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de akitől vettem,ő is amerikából kapta,őt pedig nem érem el,a poén hogy a telefon karácsonyig garis !
2014. aug. 18. 18:41
 3/5 anonim ***** válasza:
garival sem tudnál amúgy mit kezdeni, mert az is csak amerikában érvényes, úgyhogy az sincs :D
2014. aug. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
valami gsm bolt beveszi így egyáltalán ?
2014. aug. 18. 19:01
 5/5 bp1985 ***** válasza:
Nem tud mit kezdeni vele.
2014. aug. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!