Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5-öt vagy iPhone 5s-t...

IPhone 5-öt vagy iPhone 5s-t érdemesebb venni?

Figyelt kérdés
Az ujjlenyomat olvasó nem hat meg.

2014. aug. 18. 20:21
 1/7 Zakathol ***** válasza:
45%
Jó, akkor folytasd tovább a specifikációk olvasását.
2014. aug. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
?
2014. aug. 18. 20:48
 3/7 Saavedro ***** válasza:
Egyetértek Zakathollal. Ha a spcifikáció többi része sem hat meg.
2014. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#1 arra utalt, hogy nagy különbségek vannak 5 és 5s között. Sokkal erősebb a processzora, GPU-ja fejlettebb (általános célú számítások esetén hatékonyabb, iOS8-cal Apple alacsony szintű Metal API-ját is támogatni fogja), jobb a kamerája (nem csak a felbontás számít, hanem többek között a szenzor mérete (ez nőtt, így kevésbé zajosodik) és a képfeldolgozó áramkörök is), valamint igen, ott a tökéletesen működő ujjlenyomat olvasó is (nem is tudom, mikor volt utoljára, hogy NEM tudtam elsőre beolvasni az ujjlenyomatom). Ha hosszabb távra tervezel, mindenképp 5s-t vedd, már csak a szoftvertámogatás miatt is.
2014. aug. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

árban szerintem még mindig az 5-öt érdemes, és abból később egy 5S-t. azért mondom így, mert az 5 az most aránylag fixen tartja az árát 85-100 között, ha aránylag olcsón, tehát olyan 85ért hozzájutnál egy tökéletes állapotúhoz akkor ki lehet vele simán húzni akár fél-1 évet is, addig az 5S ára is állandósul, talán olyan 115-125ezerre, vagy ez alá, és akkor már ott is úgy tudod megvenni, hogy nem fog drasztikusan csökkenni az értéke. én legalábbis nagyon fognám a fejem, ha most megvenném 150 körül, és pár hónap múlva 30ezret veszít az értékéből.

nekem idáig ez bejött, annó vettem 2 és fél éve egy iPhone 4-et ~65ezerért, 2 évig használtam, majd 60ért adtam el, és abból tudtam venni egy 4S-t decemberben, amit pedig ugyanilyen áron adtam el most június végén. szóval ez is lehet egy fajta gondolkodásmód, de persze ha 3-4 évre tervezel, akkor érdemes egyből az 5S-t venni.

2014. aug. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó kettőnek köszönöm a választ. Az első kettőnek meg azt köszönném meg, ha nem szólt volna hozzá. Az ujjlenyomat olvasót azért emeltem ki, hogy nem hat meg, mert rengeteg helyen láttam vitát ezzel kapcsolatban és már elment a kedvem az olyan fórumok továbbolvasásától, hiszen kb mindig az volt a fő érv az 5s mellett (beleszámítva más telefonokat is az Apple-ökön kívül).
2014. aug. 20. 23:18
 7/7 I3LaCkiNMaN válasza:
Mindenképpen 5S sokkal erőteljesebb a procijuk s a gpujuk , gyorsabbak mind számításba s mind játékba
2014. nov. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!