Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vagy kütyüt...

Milyen telefont vagy kütyüt vegyek?

Figyelt kérdés

25 ezer forintom van rá. az apple termékeket imádom ezért egy iphone 3gs felé kacsintgatok, de sokan írták, hogy az milyen elavult meg lassú meg nem éri me a pénzét.

gondoltam körülnézek az android meg aa windows phoneok között vagy esetleg arra is gondoltam hogy megtartom a régi telóm és veszek mellé egy használt ipod touchot vagy valamit. nektek mi a véleményetek a 3gs-ről vagy az egyéb androidos windowsos készülékekről?



2014. aug. 18. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:

25k-ért felejts el mindent, ami Apple és Android.

Ennyiért egy Nokia Lumia 520 jöhet szóba, még lehet az is kicsit drágább újonnan, szóval vagy gyűjts még hozzá, vagy vegyél használtat.

2014. aug. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
alapból használt termékekre gondoltam.
2014. aug. 18. 21:19
 3/5 anonim ***** válasza:

most nem basztatásból, de semmi szükséged se új telefonra, se új kütyü-re, ha azt se tudod eldönteni, mire van szükséged...


ha valóban szükséged lenne rá, akkor tudnád, mire kell...


pl, amikor én tabletet vettem, akkor elsődleges szempontom a tárhely volt, ill az, hogy internetképes legyen, de nem kellett, hogy sim kártya is menjen bele, --- ebből lett egy archos 70 internet tablet 250 GB tárhellyel (3 éve), ebayről, minimális hibával, de újonnan --- most már szükségem van egy gyorsabb, többet tudó gépre, viszont mivel már van PC-m, ezért nem az a fő szempont, hogy nagy legyen a tárhely, hanem, hogy gyors legyen a gép és nagyobb legyen a kijelzője, mint a mostaninak ill lehessen gyári billentyűzetet csatlakoztatni hozzá --- erre gyűjtök most, mert ez valószínűleg egy iPad vagy egy jó Samsung gép lesz


telefon szintén hasonló "evolúción" esett át, amikor vettem a mostanit , volt egy jó telefonom (Samsung Monte, ami most több, mint 5 évvel később is tökéletesen működik), csere oka: dual simes telóra és androidra volt szükségem, mindezt olcsón, tök mindegy, milyen androiddal és tárhellyel, mivel egyetlen alkalmazás miatt volt fontos (audible app), ill ezt újonnan akartam,--> szóval vettem egy Galaxy Y duos-t, ez 2 évig tökéletes is volt, most is az lenne, de most már szükségem van több app-ra, ezért fogok venni egy extrább Samsungot, mivel tetszik ugyan az iPhone, de az árát nem éri meg (nekem)


Szóval - amellett, hogy sokat dumálok - arra akarok kilyukadni, hogy szedd sorba, mire akarod használni a telefont/kütyüt, amit akarsz venni és úgy gyere vissza ide kérdezősködni, hogy fellistázod, mit vársz el az új kütyüdtől. Annak ugyanis semmi értelme, hogy van 25 ezred és mindegy mire, de elszórd.

2014. aug. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
most egy 8éves telefonom van...elsősorban arra akarom használni, hogy facebookozzak, ze3nét hallgassak, jegyzetek, esetleg ha van rá valamilyen pdf vagy eord olvasó akkor arra is szükségem lenne, wifi, meg egykét alap játék...
2014. aug. 18. 21:47
 5/5 A kérdező kommentje:
a 8 éves gyenge telefon után nincsenek nagy elvárásaim az uj telommal kapcsolatban ...csak valami újat akarok :)
2014. aug. 18. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!