Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a Samsung Galaxy...

Mi lehet a Samsung Galaxy Mini GT S5570i-vel, hogy nem kapcsol be? Mit tegyek hogy működjön?

Figyelt kérdés

Kikapcsolt és nem kapcsol vissza, csak a Samsung felirat, aztán gondolkozik, de nem kapcsol be.

Belső tárhely növelése céljából rootolni próbáltam, de SuperOneClick nem működött. Találtam a "5570_i_root-unroot-CWM.zip" fájlt, ezzel ment a root. Aztán a CWM elég küzdős volt, de az is elindult, sikerült az SD kártyát particionálni. Azóta viszont nem kapcsol be.


Próbáltam egy hard resetet, de nem segített. Próbáltam Odin-al ez a leírás alapján: [link] mindent a leírásnak megfelelően csinálok, és azt írja ki ha rányomok a start gombra, hogy "All threads completed, (succesful 0 / failed ).


Azóta sem kapcsol be.



2014. aug. 18. 23:48
 1/3 Zubán Karina válasza:

Szia!

Nekem is ugyan ez volt a problémám bevitte a céghez ahol vettem és azt mondták hogy lehet az aksija a gond de lehet nem de azt mondta a srác , hogy mivel 3 hónappal ezelőtt lejárt a garancia igy csak a szerviz 10.000 Ft és még kb. 6000 Ft az aakumlátor ha az a baja igy én vettem egy másikat de neked is ezt ajánlom!

Remélem tudtam segiteni!

2014. aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szia


sikerült már visszaraknom rá a gyári romot, azzal megint ketyeg - bár most meg iszonyat gyorsan leszívja az akksit, így kereshetek uj romot megint.

2014. aug. 27. 15:13
 3/3 anonim válasza:
Hogy csináltad nekem sem kapcsol be
2015. júl. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!