Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia M2 nem fogadja el...

Sony Xperia M2 nem fogadja el a SAJÁT fülhallgatóját. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Tegnap este hallgattam a zenét, egyszer csak lehalkult és ennyi. Azóta semmilyen fülhallgatót nem fogad el. Tegnap volt egy hónapos telefon, szóval nagyon idegesít, hogy ennyit bírt. Tudok vele kezdeni valamit a szervizen kívül? (Ha szervizbe viszem az 2 hét, és a sulira nem lesz telefonom)
2014. aug. 19. 08:38
 1/5 Wadmalac ***** válasza:
Ha egy factory reset után is ilyen marad, akkor még meg lehet próbálni egy újrahúzást a Sony Update Service progival, ha akkor sem változik, akkor hardver hiba, szerviz nélkül semmit sem tehetsz.
2014. aug. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Clairvoyant ***** válasza:

A 2 hét semmilyen szempontból nem pontos becslés: ha szolgáltatóval küldöd, akkor 30 nap limitünk van rá, ha személyesen hozod be hozzánk, akkor 1 héten belül megvan (ha isten és a szolgáltatók is úgy akarják, de nem mindig akarják úgy).


Akárhogy is, érdekes probléma, ilyennel még nem találkoztunk a szerviztérben. Én megpróbálnám kitisztítani (klasszikus módszer, vattapamacs + alkohol + száraz pamacs) az audio jack aljzatot, mivel nincs rajta fedés, így bekoszolódhatott, ami igen változatos problémákat tud generálni, többek közt az általad említettet is. Ha nem jönne össze, várom a szervizben, legalább látok valami újat is :)

2014. aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hú, köszi a válaszokat. Oké, hogy takarítsam ki, de ugye a hátulja nem jön le, ergo bele kell dugnom a vattát. De lehet én vagyok a hülye.:')
2014. aug. 29. 15:05
 4/5 Clairvoyant ***** válasza:
Igen, be kell tömködnöd :) úgy hogy kicsit meg tudd forgatni, de lehetőleg ne törd darabokra az aljzatot
2014. aug. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült, viszont azt az érdekes, hogy a fülhallgatót érzékeli. Lehetne azt mondani, hogy rossz a fülhallgató, de akkor kettőből kettő az?:) Muszáj lesz szervízbe vinni. Ha találkozol egy ilyennel, akkor az Én voltam.:D
2014. aug. 30. 10:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!