Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hova tünik a pénzem?

Hova tünik a pénzem?

Figyelt kérdés
Először is: kártyás vagyok. 3000 ft volt feltöltve és tegnap kapom az üzit hogy egyenlege 600 ft alá csökkent. Ma meg hogy 300 alá. Mi ez???? Bem hívtam senkit, nem üziztem, nem vettem semmit. Lécci segítsetek kétségbe vagyok esve!!!! :(

2014. aug. 19. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
valami emeltdijas szolgáltatás aktiválva van
2014. aug. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a telefonod használja az internetet, neked meg nincs külön net előfizetésed és így elég drága. A beállításokban ki tudod kapcsolni az adatforgalmat.
2014. aug. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg az internet lesz az, de a szolgáltatóhoz is bemehetsz, és ott megnézik.
2014. aug. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
68%
kapcsold ki az adatforgalmat, vagy menj be a szolgáltatóhoz és mondd hogy tiltsák le az emelt dijas szolgáltatásokat(ezt a tiltást bármikor feloldhatod) vagy pedig a internetet tiltsák le( ez azt jelenti hogy nem fogja elvenni a pénzed a net, de netezhetsz még wifiről)
2014. aug. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az adatforgalom volt az! Nagyon köszi!! Többet nem kapcsolom be soha soha!!
2014. aug. 19. 11:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Okostelefon hálózati kapcsolat nélkül? Gratulálok.
2014. aug. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez volt a Netstart jó magas kb/ft áron. A 15674. "átvert" ember te lettél.
2014. aug. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!