Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon jobb ár/érték...

Melyik telefon jobb ár/érték arányban?

Figyelt kérdés

Nemsokára telefont vásárolnék, Samsungot vennék egyéb okok miatt, hozzátok fordulok ezzel kapcsolatban:

Samsung Galaxy S3, S4 GT-I9500, S4 GT-I9505 vagy S5 telefon lenne a legjobb választás?

Eleinte az S3-at akartam megvenni, mivel már abban is 4 magos processzor van, viszont csak 1 giga ram biztosítja a programok futását.

Az S4 GT-I9505 már nagyobb, +1 giga ram van benne az S3-hoz képest. A szembetűnő különbség még a képernyője (úgy hallottam), mivel az S3 képernyő 300 körüli DPI-s, az S4 kb 400. Újonnan +35 000 Ft lenne a 2 közti különbség.

Ha a GT-I9505-re +10 000-t még szánnék, abból már a 8 magos GT-I9500 is kijönne. Megéri a 8 mag? Ki tudja használni a telefon vagy csak jobban meríti? Mellesleg az S4-ekről gyakran hallok kijelző hibásodást, ez mennyire jellemző?

Az S5-öt nem ismerem annyira, de az már drága is. :D

Kérdés, hogy ez megérné-e nektek ezek a ráfizetések (tudom, hogy az én pénztárcám, de ezt tőletek kérdezem, hogy ti meddig mennétek el + költségekben)?


A tapasztalatokat is írjátok le, ha tudtok!



2014. aug. 19. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Inkább OnePlus One.


[link]

2014. aug. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem S4-em van és tökéletesen meg vagyok vele elégedve :)
2014. aug. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!