Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire jó a 8 MP -es kameráj...

Mennyire jó a 8 MP -es kamerájú teló?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem hogy eddig egy 3,2-es volt ezzel eddig elvoltam de mostmár ugy vagyok vele hogy gagyi. (Meghát már olyanok jönnek ki hogy...) mind1 szoval mostmár szeretnék egy komolyabbat csak nemtom hogy az mennyire számit élesnek vagy pixelesnek. Néztem ilyen 13 meg 20,7 -eseket is szoval nemtom ez mennyire számítana jónak. Mostanában.

2014. aug. 19. 17:10
 1/6 Zakathol ***** válasza:
90%
Az is előfordulhat, hogy ugyanolyan szar mint a 3,2-es. Ez a szám nem a minőség, hanem a méret mértékegysége. Semmi köze a képminőséghez.
2014. aug. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Az, hogy mennyire jo egy telo, nem igazan a kamerajatol fugg. Telok kameraja pedig a csucskategoriaban kozeliti csak meg a fenykepezogepek minoseget, de nem erik azt el, szoval fenykepezes celjabol nem a legjobb otlet telefont venni.
2014. aug. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 b95 ***** válasza:

Neten nézz utána tesztnek.

Rengeteg hazai és külföldi oldal csinál teszteket mobilokról, amik többnyire tesztfotókat is tartalmaznak.


Egyébként a kínai telefonok* jellemzően elég gyenge képeket csinálnak felbontástól függetlenül.


*Mielőtt belekötnek: Kínai telefonok alatt a Meizu, XiaoMi, JiaYu, stb. márkákat értem, nem azokat, amik kínában készülnek, de Európai vagy Amerikai a cég maga.

2014. aug. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor példa LG optimus f6 -ot sem érdemes venni?
2014. aug. 19. 17:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg a tesztképeket és az alapján döntsd el :

[link]

Átlag felhasználásra megfelel, de nem kell hanyatt esni a minőségétől

2014. aug. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy fényképezőgépet! ;) Az a biztos!
2014. aug. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!