Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha snapchaten küldtem egy...

Ha snapchaten küldtem egy képet az hogy lehet meg nekem?

Figyelt kérdés
Valahogy letudom menteni a saját képem? Vagy ha nem akkor azt a képet akit elküldtem másnak még utolag eltudom küldeni másvalakinek?

2014. aug. 19. 23:51
 1/1 anonim ***** válasza:
A saját képed eltudod menteni, ahogy elkészítetted azt vagy írással vagy rajzzal, ahogy szoktad az alsó sarokban található mentés szimbólumon, de ezt te már nem tudod elküldeni másnak, ha azonban lemented, nyílván snapchaten. De ahogy elkészítetted a képet küld el akinek akarod és akkor nem kell utolag törd a fejed ezen. :) Ha még ilyen snapchat téren kell segítség nyugodtan ír privát üzenetet! :)
2014. aug. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!