Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung glaxy S4 telefon jó...

Samsung glaxy S4 telefon jó választás volt a T-mobil nál előfizzetésel 2 évre?

Figyelt kérdés

Most a android 4.3 van rajta mikor elösször bekapcsoltam , de lesz rá 4.4 es valamikor vagy már van?

És az 5.0 is majd kifog jönni az S4 re a key lime?

És abbankérném a segitséget hogy ugye vannak a led villágitások is , de hogyan lehet be állitani hogy használat közben a felső szenzor lilán villágotson folyamatosan?

Azt tudom ha kikapcsolt állapotban van akkor kéken villágit , ha lemerülő állapotban akkor pirosan de a lila világitás az mire szolgál és hogy lehet be állitani vagy leállitani?

És az S4 az nem vizálos minta S5?

Ha fealakarom oldani a kezdőképernyőt akkor lehet ujlenyomatalis minta S5 nél vagy csak elhuzzásal lehet oldani minta régebbi galaxy telefonoknál?

A biztoségnál találtam ojat hogy pl arcalis felet oldani vagy mintával , de melyik a jobb?

És hogyan elenőrizhetem le a hardwerét mien processzor van benne és a GPU tipusát ?


2014. aug. 20. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem jó választás, egyáltalán. Okádék az összes Samsung, talán az S5 meg a Note 3 kivétel. Az S4-nek meg az a betegsége, hogy spontán megreped a kijelző, gondolom ezt nem szeretnéd.


Inkább LG G2-őt vegyél helyette, sokkal jobban optimalizált telefon, és még minőségibb is, vagy HTC One, de ennek nem egy bajnok kamerája van sajnos( 4MP, Ultrapixel, nézz tesztet róla mobilarénán), minden más téren brutál jó.

2014. aug. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nekem eddig jol megy az S4 nem akadozik , gyorsan betölti az oldalakat is.

De vannak neki a led villágitásai , sok vieobanis láttam hogy tud villágitani folyamatosan lilán az mire szolgál? hogy lehet beállitani?

2014. aug. 20. 11:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Az a lila villogás csak felvételen látszik.Szabad szemmel nem.Azt hiszem valamelyik extra funkció működése miatt van.Egyébként előfizetésre h.lyeség volt.Függetlenül sokkal olcsóbban mindenféle extra költésgek nélkül is megvehetted volna+ha netán megunnád/vagy valami miatt el szeretnéd adni 2 év lejárta előtt akkor így megszívtad,ellenben függetlenül úgy rendelkezel felette ahogy szeretnéd.Maga a teló nagyon szuper,nagyon jól el lett találva,nekem is ilyen van már majd másfél éve.Nem vízálló,4.4 is van már rá.Google Playen meg találsz olyan appokat ami kimutatja a CPU,GPU típusát meg minden anyámkínját.
2014. aug. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tehát ha videofelvételt csinálok az csak akkor jön elő a lila villogás ? Csakmert láttam egy teszt videoba folyamatosan villog a telefon hamongyuk netezek vagy játszok de ezt csak a S4 teszt videojában láttam , arra a célra jó jönne ha sötétben vagyok akkor villágitson.
2014. aug. 20. 12:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha sötétben vagy akkor egy szimpla zseblámpa app is megteszi.A telód LED villanóját használja.Ez a lila villogás csak akkor lesz látható ha egy kamerával csinálsz felvételt a telódról.
2014. aug. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

elsőnek mondanám. Milyen okádék? Ez hol él? Testómnak Másfél éve S4-e van és szuperul müködik. semmi baja, semmi gond vele fut szépen, az alakalmazásokaz viszi, a képernyő nem törik be eggyáltalán, kb 10X ejetette le és csak a széle kopott meg. Viszont az előfizetésben eggyet értek mert sztem is hülyeség volt. Jó választás volt, remek kis telefon pedig ezt ugymondom h nemvagyok samsung párti én régen nagyon utáltam az összeset (még androidos korszak elött is) sose volt samsungom. De az S4-es szériák után aztmondom hogy a fejlesztők nem csak összecsapták. S5-öt még nemláttam de S4 is lenyügözött akkor sztem az S5-is elég stabil kis telefon.

Méretben is jó. A lg G2 pedig egy ocsmány nagy tégla fon sztem... ha olyan kell akk veszek tabletet b..szod.

Jó választás volt ne halgass a sok idiótára azért mert még nem használtak S4-et :)

2014. aug. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ha 4.4 et rá akarom tenni akkor azt hogyan tudom?

Lekel töltsem a romot?

És az odin megoldásalis lehet frissiteni?

Vagy inkább szakemberel csináltasameg?

2014. aug. 20. 14:55
 8/10 A kérdező kommentje:
A másik amire majd szeretnél választ hogy mikor böngészek a neten akkor láttam olyan videot hogy az ujjam érintése nélkül is tudok görgetni felfelé és lefelé is ezt hogyan tudom be állitani igy legyen annélkül hogy hozzá érnéka kijelzőhőz?
2014. aug. 20. 19:55
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt én is próbáltam.Ugy van h a szemedet követi és ugy görget de ez nagyon összecsapott lett, 10böl 1X volt jó, a telefon előtt ott bólogattam mint vmi hülyegyerek.

Meg sztem ez a felesleges cuccok legfelső határa , mert gondolj bele buszon hogynéznél ki h ott bólogatsz mint egy hülye, sajnos beállitást nemtudom mert nekem haverom állitotta be éncsak bólogattam. De megjegyezném hogy sztem nem olyan nehéz a nagy/mutatóujjad megemelni és meggörgetni azt a képernyőt, ezért is tartom felesleges dolognak.

2014. aug. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jah és bocs h eltértem a témától de ez az Ujj/szemes sztem ugyan az, és ezt is feleslegesnek tartom, mivel ha az ujjad megbirod emelni h ne érj hozzá és görgesd, akkor ha hozzátakod se lessz más , ne azon a 2Cm-en muljon. De ha neked ez olyan fontos nézz utána.
2014. aug. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!