Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire jó választás a Nokia...

Mennyire jó választás a Nokia Lumia 520?

Figyelt kérdés
Nem akarok most sokat költeni telefonra, de olyat szeretnék ami nem akad, nem fagy le, így a Windows Phone mellett döntöttem. Ezen kívül egy tűrhető kamera, és jó üzemidő lenne fontos számomra. Mit gondoltok?

2014. aug. 4. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó választás, de már jobb az utódja, a Lumia 630.
2014. aug. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen. Vagyvegy 620. Abban van vaku.szép fotót csinál.
2014. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Annak gyenge az akksija :/
2014. aug. 4. 20:47
 4/10 anonim ***** válasza:

Először én is ilyet akartam, csak aztán hiányoltam belőle a vakut és az előlapi kamerát. De ezektől függetlenül nem tűnik rossz telónak. Két magos proci, 512 RAM, asszem 8 giga belső tárhely /+ még bővíthető asszem 16 vagy 32 gigáig Micro SD-vel/, szép a kijelzője, kamera is 5 megapixeles, és az akksija adatai is elég jónak tűnnek. wifi is van benne természetesen /lehet, hogy ez ma már nagyon alapdolog egy telefonnál, de nekem ez nagy szó, ugyanis soha nem volt eddig wifis telefonom/.


Ráadásul csak 30-40 ezerbe kerül, újonnan, kártyafüggetlenül. Ha engem nem zavart volna a vaku és az előlapi kamera hiánya, szó nélkül emellett döntöttem volna...

2014. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Engem csak a vaku hiánya zavar, de az nagyon.. :D Hogy lehet azt kihagyni egy ilyen telefonból?! Na mindegy, ez marad, mert kedvező az ára. Köszi a válaszokat!
2014. aug. 4. 22:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Inkább lumia 630
2014. aug. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Miért? A 4 magos és erősebb processzor miatt? meg nagyobb a kijelzője, bár arra nekem pont nincs szükségem. Mondjuk az üzemideje valóban jobb..
2014. aug. 4. 23:49
 8/10 A kérdező kommentje:
Bár közben kiokoskodtam, hogy az erősebb proci igényel nagyobb teljesítményű akkumulátort, így végülis nem sokkal jobb az üzemideje.
2014. aug. 5. 00:00
 9/10 anonim ***** válasza:
A Lumia 630 egy frisebb gép. Az 520 még mindig nagyon jó de kezd öregedni.
2014. aug. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó. Megéri az árát:) Ez most a legolcsóbb okos lumia, és annyit megér amit kérnek érte. Androidból pl. sokkal ócskábbat kapnál ebből a pénzből (igazából nem is a hardver ócskább, hanem a rendszer sokkal lassabb vele)
2014. aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!