Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS-ról Androida? Vagy Android...

IOS-ról Androida? Vagy Androidrol iOS-ra?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a jobb? Sokan mondták h Androidról iosra valtott és soha nem váltana vissza, de ez volt forditva is.

Tudom h felhasználótól függ de azért mégiscsak, mondjatok már pár olyat hogy , Ki miről váltott mire és melyikkel volt elégedetebb! ÉS INK TAPASZTALATBÓL válaszoló emberek pls.

Mert olvasni énis olvastam ezt-azt de ink aki ezt átléte melyiknél mit tapasztalt melyik a jobb stb... mindent amit lehet!!



2014. aug. 20. 13:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Én Androidot hazsnálok 5 éve, egy éve vettem iPad mini retinát ugye iOS-al. Sokkal kezelhetőbb és barátságosabb rendszer, pedig az Android sem idegen tőlem, millió romot kipróbáltam de mindegyiknek jött hamarosan a gyíksága a fagyás, a 3 perc alatt nyílik meg egy-egy alkalmazás, a híváskor fekete képernyő és még sorolhatnám... Meg amikro fél nap után úgy találom a telefont, hogy az újrainduló képernyőn le van fagyva, aztán ki tudja hányan kerestek már azóta...

iOS-sal nincs ilyen. Nem állítom, hogy nem fagy le, mert hazugág lenne. Úgy átlag 3-4 hetente lefagy vagy csak újraindul. És ennyi. Mindezt úgy, hogy lassan egy év alatt talán fél napot volt kikapcsolva, és mindig megy. Ha sokat használom, 2 napot bír akkuról, ha nem akkor 3-at. 15-16 óra üzemidőt hoz így lassan egy év után is.

Most nagyon gondolkodom egy iPhoneon, mert tényleg nagyon unom már a telefonom szarakodását. Pedig nem volt olcsó gagyi az sem.


És ami félelmetes, hogy a Samu Galaxy S5 is ugyanezt csinálja. Ha a lefagyást nem is de rendszeresen számolnak be a fekete képernyőről, az újraindulásról belassulásról... És aztán az tényleg nem a fillérba.szó kategóriás teló.


Tehát én az Android--> iOS irányba szavazok, még az ios korlátoltsága mellett is.

2014. aug. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ja a másik: Amikor a tabletet nézegettem sokan ott huhogtak mögöttem, hogy miért veszek ilyen drágát, ennyi pénzért már egy jó samsungot asus meg mittudomén milyet vehetnék. Pár héttel később vette kollégám a Samu galaxy tabot olyan 10 coll körüli nem tudom melyik modelt. De majdnem egy százas volt az is. Oda-vissza volt érte milyen olcsó volt, aztán nyár elején már factory resettel és egyebekkel szarakodott annyira be volt lassulva...


Van a családban egy ipad 2 ami már nem mai csirke, talán 4 éves...? De vígan elketyeg a 2-vel későbbi szoftver verzióval és az ios 8-at is megkapja majd. Jah, és még mindig elmegy 8 órát akkuról, pedig aki használja nem kíméli, pl korlátlanra van rakva a háttérvilágítása csak akkor alszik ki, ha kinyomja a felső gombbal...

2014. aug. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

én androidról váltottam ios-re, érezhetően jobb az egész, igazából annyira tetszik a rendszer (nem csak az ios, hanem az egész amit az osx+ios nyújt, plusz az apple hardverek) hogy már mindent lecseréltem, appletv, imac, macbook air, ipad, ipod, iphone


próbáld ki őket aztán döntsd el

2014. aug. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Igen a fekete képernyős ismerős-.-
2014. aug. 20. 14:24
 5/23 anonim ***** válasza:
Én androidról váltottam Windows Phone-ra, nem bántam meg
2014. aug. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 bp1985 ***** válasza:
ios-ről váltottam droidra. Nincs kötöttség, fagyni nem fagyott, persze nem szürkeimportos, buherált telefont vettem, hanem hivatalosan, függetlent.
2014. aug. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Első ios-es készülékem egy ipad 4 sok évnyi android használat után. Gyors, megbízható meg minden, de semmit nem tudok csinálni rajta. Csak az appstore és az itunes használható letöltésekre. Börtön. Váltok vissza androidra.
2014. aug. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

"fagyni nem fagyott, persze nem szürkeimportos, buherált telefont vettem, hanem hivatalosan, függetlent."


Ez a mondat erősen azt az érzetet kelti, hogy akinek fagy, az mind szürkeimportos buherált szarja lenne, persze ez akkora hazugság volna mint ide Lacháza, így gondolom nem is így értetted... :)

2014. aug. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
65%
Borzalom, meg kell venni az alkalmazásokat, hogy képzelik....
2014. aug. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

"de semmit nem tudok csinálni rajta. Csak az appstore és az itunes használható letöltésekre"


nem értem, ez teljesen értelmetlen

ha akkora buherátor vagy hogy nem elég amit tud akkor JB és még linuxot is rakhatsz rá, ha meg nem értesz hozzá mit akarsz vele csinálni?

2014. aug. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!