Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik és kapható olyan...

Laseu kérdése:

Létezik és kapható olyan mobiltelefon készülék, amin nincs játék? Valamint nem is nagy gombos "Nagyi" telefon, hanem úgy néz ki, mint egy átlagos, normál gombos mobil. Ha van ilyen, milyen fajta? A neten én nem találtam ilyet.

Figyelt kérdés
2014. aug. 20. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
2014. aug. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért fontos hogy ne legyen játék?A legolcsóbbakon is van egy-egy egyszerű játék.
2014. aug. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Valóban a Samsung E1200 termékleírásánál az szerepel, hogy nincs rajta játék, köszönöm a segítséget.
2014. aug. 20. 22:23
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

A butatelefonokban a játék Java alkalmazásként szokott jelen lenni, és általában törölhetőek.


Ergo:

1.) veszel egy akármilyen butatelefont,

2.) törlöd, ami nem tetszik,

3.) örülsz a játékmentes telefonodnak.


Problem solved.

2014. aug. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy E1200, van benne játék, nem törölhető
2014. aug. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én nem vagyok egy telefon-guru, nem tudok törölni belőle semmit. Bementem egy telefon adás-vétel-javítás kisboltba, ott azt mondta a szerelő, hogy nem lehet a gyári játékokat törölni.

2014. aug. 23. 12:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Az egyszerű mobilokról tényleg nem lehet, de miért lenne ez fontos?
2014. aug. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mivel a gyerekem egyedül fog a suliból hazajárni, így szeretnék neki telefont. Viszont azt nem szeretném, hogy játszon rajta, még egyszerű "ártalmatlan" játékot sem.

Kérem, az indok kapcsán a kommenteket mellőzni, tudom, nem népszerű a véleményem :)

2014. aug. 24. 08:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia,

Vegyél egy tizezer forintos okostelefont, és kódold le a játékot. Ezzel az appal le tudod kódolni.

[link]

2017. júl. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!