Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha megveszek egy telefon,...

TNTapple kérdése:

Ha megveszek egy telefon, akkor? . (leírásban)

Figyelt kérdés
Ha megveszek egy samsung s3 telefont ami 65 ezer forintba kerül az interneten,ahogy láttam és szóval kilyukadok a lényegre. Ha kifizetem egyben a 65 ezer forintot készpénzbe akkor nem kell havonta fizetni érte? (Kérlek titeket,mivel egy értelmes kérdést tettem fel és nem szidtam benne senkit ,Ti se szidjatok és ne írjatok rosszat,ha a másik nem tud valamit KÖSZI ).

2014. aug. 20. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell.
2014. aug. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy konkrétan honnan vennéd, de árgép valóban 65 körül is ír már. Ez nem kezdőrészlet, ennyiért tényleg a tiéd a készülék, de legolcsóbb boltok gyakran trükköznek, pl csak a készüléket kapod, szürkeimportból származik a készülék, illetve garancia is a boltba szól - ha esetleg meghibásodna, lehet, hogy kellemetlen percek elé nézel.
2014. aug. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De a másik kérdésem pedig az lenne,hogy ha elmegyek a boltba és személyesen veszem meg készpénzbe ott kifizetem akkor nem kell fizetni érte már hanem az enyém? Azaz arra gondolok,hogy nem küldik a csekket havonta,hogy fizessek...

Második kommentelő. Nem szeretném az oldalt hirdetni meg még lehet az is,hogy nem rendelem meg hanem egy közeli városban venném meg.Szóval ezt még nem tudom! Úha megnéztem mi is ez a szürkeimport inkább úgy döntöttem már is,hogy személyesen veszem meg! :) Hát igen elég ciki lenne és kellemetlen,hogy mehetne a kukába...:c

2014. aug. 21. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!