Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia M. érdemes ilyen...

Sony xperia M. érdemes ilyen telefont venni?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam a telefonvásárláson és mivel előző telefonom megvételét nagyon megbántam,így még egyszer ezt a hibát nem szeretném elkövetni.Kinéztem a sony xperia M-et kinézetre nagyon megtetszett,csak belsőleg leírták ott az oldalon telefon nyelven h mit tud,de én ahhoz nem igazán értek :s

Ha van valaki aki tud tapasztalatot mondani ezzel a telefonnal kapcsolatban akkor annak megköszönném ha írna:)

amik leginkább érdekelnek:

-kényelmes-e a fogása

-jól kezelhető-e a menüje/jó-e a menüje

-a messenger,facebokk viber stb jól működik-e rajta.

-az érintőképernyője hogyan működik (könnyebben illetve nehezebben)

-csúszik-e szépen a képernyő vagy kicsit nehezebben

-könnyű-e kezelni

-aki vett megbánta-e,ha igen miért?

-szép felbontású képeket csinál-e?


Várok ezeken a feltett kérdéseken kívül is mindent amit a telefonról tudni lehet,csak ezek érdekelnének leginkább:)

Nekem jelenleg egy nokia C5 03-am van,attól jobb ez a telefon?


2014. aug. 20. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Annál jobb, de azért még mindig messze van a jótól, a menürendszerében annyi logika van mint drága politikusainban. A frissítés óta már egesz vállalható kepeket keszít. 1 napnal tovabb nem bírja az askija. Kevés a belso memóriája, és csak 32 GB-ig bővíthető memóriakartyával, ami nagyon kevés. És ha ez nem lenne elég, meg drága is. A Sony-fanok majd megmondják hogy nagyon faxa, de attól meg rossz marad.
2014. aug. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi:)
2014. aug. 21. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!