Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia x8 rom telepitését...

Xperia x8 rom telepitését elrontottam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy xperia x8 telom, és masik romot szerettem volna rá tenni, de sajnos nem sikerült, elkezdte telepiteni a recovery a telepitést rosszul csinálta meg és mikor bekapcsoltam illetve ujra inditottam a telefont nem hozott be semmit csak annyit hogy "sony ericsson" es onnantol semmi mast nem hoz be!

most mit tudok vele csinálni??



2014. aug. 20. 22:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Például elölről kezded. Vagy veszed a fáradtságot, és utánaolvasol, hogy miért is van ez.
2014. aug. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
az a baj hogy most igy a recoverybe se tudok belepni,tehat nem tudom ujrakezdeni, és semmi ilyen problémáról nem olvastam meg a neten :(
2014. aug. 20. 23:17
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor bizony itt az ideje nekikezdeni.
2014. aug. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem ugy ertem, olvasgattam mar a neten de semmi ilyesmit nem talaltam
2014. aug. 20. 23:44
 5/13 anonim ***** válasza:
flashtool
2014. aug. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Wadmalac ***** válasza:

Mindenek előtt Sony Update Service.

Azzal visszaállítod a gyári szűz állapotot, aztán gondosan odafigyelve elölről kezded az egészet.

Tipikus hibák:

1.elszúrt sorrend, fontos lépés kihagyása

2.letöltött fájlok hibásak: MD5sum ellenőrzést nem kihagyni!

3.teló beállítások: USB hibakeresés engedélyez, ismeretlen forrásokból telepítés engedélyez

4. pc előkészítése: ADB driverek telepítése elmaradt, flashtool drivers könyvtárából a megfelelőket telepíteni

5. custom kerneles rom telepítése kernelcsere nélkül, tipikus ok a bootloopra, amid most van

6. custom kernel felrakása bootloader nyitás nélkül

7. nem az előírt recoveryvel telepített rom, ha TWRP recoveryt kér, akkor ne CWM-mel telepítsd stb.


Nézz utána, mit szúrtál el és hajrá elölről. :)

2014. aug. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Wadmalac ***** válasza:

Amúgy melyik custom romot próbáltad feltenni?

Nekem anno a GingerDX meg a miniCM9 és 10 vált be.

2014. aug. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
GingerDX
2014. aug. 21. 14:44
 9/13 Wadmalac ***** válasza:

Jó választás, az a legstabilabb X8-on.

Keresd meg, hol röffentettél félre és hajrá mégegyszer. Sokkal jobb lesz, mint a gyári 2.1.

2014. aug. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

rendben.

köszönöm a válaszokat.

2014. aug. 21. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!