Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Z, Existenz custom...

Wadmalac kérdése:

Xperia Z, Existenz custom ROM, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Üdv az android geekeknek. Próbálta már valaki a stock kerneles Existenz 1.1.5. OTA-s custom ROM-ot Z-n?

Nekem spec nem jött össze, végigment az Aroma Installer, de reboot után visszakaptam a gyári romot, csak a kapcsolatok hibával leáll, ugyanígy a hálózatok beállítási menüpont is, persze ezzel együtt a teló nem kapcsolódik hálózatra.

A telepítés ellenőrzötten helyesen történt, root, recovery, factory reset/full wipe, dalvik és cache partíció törölve. A ROM locked/unlocked BL-hez volt, gyári kernelre.

Újraindítás után is változatlan, ismételt cache trölés, sőt megismételt install sem segít.

Pechemre a recovery backup elsőre nem ment, nem erőltettem, úgyhogy csak SuperBackup mentésem van.

Most szívom a fogam és állítom vissza a firmware-t, vagyis a root meg a recovery is újrarakós, szóval kicsit morcos vagyok.

Valakinek van tapasztalata ezzel a ROM-mal Z-n?

Esetleg másik stock kerneles Z ROM, ami bevált?

Előre is köszönöm.



2014. aug. 21. 12:21
 1/1 A kérdező kommentje:

Téma lezárva, csak én voltam a hülye.

Annyira, hogy ég is a képem. Csak az OTA-s update-et telepítettem, magát a romot nem. :D

2014. aug. 21. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!