Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik a vélemények/tapasztalatok...

Mik a vélemények/tapasztalatok ezzel a telefonnal? Megéri?

Figyelt kérdés

A telefon : Overmax Vertis YARD 16GB 74473Ft pc land-on.

Leírás a telefonról: [link]

Nekem nagyon megtetszett ez a készülék, mert kívülről is gyönyörű.Méretben is tökéletes, ennél nagyobbat nem igazán szeretnék de ez még pont jó,vastagságra sem túl nagy 8mm.A sok extra ,a két akkumulátor, a plusz hátsó burkolat a nagyon jól kinéző előlapi védővel.És akkor a hardverről nem is beszéltem.Nekem nagyon fontos,hogy ne akadjon a rendszer és ebben 2gb ram van ezért gondolom több alkalmazást futtathatok egyszerre akadás nélkül.És azért játszanék is rajta mai játékokkal és ebben 8 magos processzor van aminek gondolom nem akadály!Egyszóval nagyon megtetszett de félek megvenni mert. Nagyon új még és sehol nem találni róla tesztet nem hogy magyarul még angolul sem.Csak két valami szláv nyelvű videó találtam róla.

Ezért félek mert nem tudom hogy azt kapom-e amire számítok?És azért ennyiért nem szeretnék nagyot csalódni, ugyan is nekem ez rengeteg és maximum 75 ezret tudok rákölteni úgyhogy nagyon a határt súrolja.

Szerintetek? Nektek mi a véleményetek?Ha esetleg valakinek van ilyen telefonja az kérem írja le róla tapasztalatait.

A válaszokat előre is köszönöm!



2014. aug. 19. 20:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést kifelejtettem:és az sem utolsó hogy 16 MPix -es a kamerája ugyanis azért elég sokat fényképeznék vele.És a hd ips kijelző is nagy előny.
2014. aug. 19. 21:01
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól mert még valaminek nincs marketingje attól lehet jó!

Valószínű a sok okos telefont kenterbe veri (Sony és társai...)


Én ha telefonvásárlás előtt állnék 1000% ,hogy ezt választanám (ennél erősebb készüléket nem nagyon tudsz mutatni, szép is)! Nokia párti vagyok de ez, ez nagyon bejön!

2014. aug. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Értelmes ember nem vesz ilyet.


Rendszer: Android 4.2

Chipset: MTK 6592

Processor: 8 x 1,7 GHz

GPU: Mali 450 MP


Fos MTK chip.

Inkább rendelj kínából valamit vagy vegyél szolgáltatónál.

2014. aug. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem is Overmaxom van és kiválóan működik. Szerintem megéri.:)
2014. aug. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Eddig úgy néz ki megveszem.De még gondolkodom egy kicsit.

Utolsó: Neked milyen overmax-od van?Meg vagy vele elégedve?Az összeszerelés minőségével is?

Mentek a zöldek!

2014. aug. 21. 12:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából erős az MT6592, de pl egy Snapdragon 800-hoz képes gyengébb. A GPU viszont hasonló, de alatta van. 2. válaszolónak:Bármelyik Snapi 800-as telefon erősebb nála. Például az LG G2. 15 ezret rádobva ott van +1gb ram, erősebb processzor, és IGP, nagyobb akku, nagyobb belső tárhely. Nagyjából tudom, mert egy ideig volt egy Xperia Z-m és Z1-em is. Most "csak" egy xiaomi hongmi 1s-t nyúzok.
2014. aug. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!