Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 80000...

Milyen telefont vegyek 80000 alatt?

Figyelt kérdés
Ha lehet, indoklast is kernek, de nem telefonnyelven mert nem értek hozzá. Amire leginkább használnám: Skype, zenefelismertetés, és számológép. Jó lenne ha a számológépben lenne lehetőség egyesével törölni a dolgokat, és lenne benne gyökvonas.

2014. aug. 21. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Xiaomi Redmi Note

Xiaomi Redmi 1S

Sony Xperia SP

Ha találsz ennyiért: Sony Xperia ZR

2014. aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Számológép minden telefonban van, de hogy melyiké mire képes, nem tudom. Éppen talán határon 80 200 Ft-tól van Sony Xperia Z, ami a legszuperebb ennyiért, de ha ez már sok, akkor Huawei Ascend P6 vagy Samsung Galaxy S3 Neo.
2014. aug. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nokia C7 (lehet rajta Skype-olni,van benne Shazam és számológép is)! ;)

És még marad is BŐVEN pénzed!

2014. aug. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A redmi note az ugyanaz mint az 1s csak nagyban ugye? Mennyire nagy az az 5.5 hüvelyk? És a zr 75ért nem gyanúsan olcsó? Köszi az eddigi valaszokat!
2014. aug. 21. 15:41
 5/12 anonim ***** válasza:

A két xiaominak nagy különbség teljesítményben nincs. 75 ezerért új ZR lehet gyanús. Használtan nem lehetetlen. Az hogy nagy-e az 5.5 hüvelyk, ez szubjektív.


[link]


[link]

2014. aug. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindkét xiaomi alkalmas nagy hardverigényű játékok futtatására
2014. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi, nekem csak egy játék kell, a Pocket Soccer, az meg már a Galaxy Ace-en is hibátlanul futott. Most talaltam még egy olyat hogy LG G2 Mini. Ez jobb vagy a Redmi 1s?
2014. aug. 22. 14:48
 8/12 anonim ***** válasza:
A Redmi 1s a jobb: gyorsabb a processzora, nagyobb a felbontása a kijelzőnek és az előlapi kamerának. Viszont az akksi kapacitása kisebb, így az üzemideje is kisebb, mint a G2 Mininek. Egyéb különbség nincs köztük.
2014. aug. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Lehet érezni azt az erősebb processzort a mindennapokban? Mert amúgy az LG jobban tetszik a vékonyabb keret és a hátlapi gombok miatt. És sok helyen írják hogy a kínai telefonok mindig nagyon rossz kpeket készítenek. Ez mennyire igaz? És az Android száma az fontos? Mert az LG-nek 4.4, a Xiaominak pedig 4.2.
2014. aug. 22. 18:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Az Androidnak és a képek minőségének nem igazán van köze egymáshoz. Egyébként nem tudom, hogy mennyire igaz, de azt hallottam, hogy a 4.4 nem sikerült olyan jóra. Sokan dicsérik a Xiaomit, és a 4.2 se rossz, de ha neked az LG jobban tetszik, ne vacakolj vedd meg, az se rossz! Ha pedig tényleg nem úgy "muzsikál" a szoftver, akkor tedd rá inkább a régebbit, a 4.3-as verziót.
2014. aug. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!