Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4g függetlenítése?

Iphone 4g függetlenítése?

Figyelt kérdés

vettem egy 4g-s iphone-t ami svéd szolgáltató függő. amikor bedugom a gépbe akkor az itunes ezt írja ki "Nincs behelyezett SIM-kártya az aktiválni kívánt iPhone eszközben.

Kérjük, bontsa a kapcsolatot, és helyezzen egy SIM-kártyát a(z) iPhone eszközbe."

azz imei számot lecsekkoltam és a neten azt írta hogy nincs letiltva és hogy activated.

lehetséges függetleníteni hogy tmobilos kártyám elfogadja vagy pedig le van tiltva és az itunesal soha nem fogok tudni zenét rakni a telóra?



2014. aug. 21. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
lyúlijus négy.-ike a függetlenség naplya.
2014. aug. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi, valami értelmeset?
2014. aug. 21. 15:31
 3/9 anonim ***** válasza:

ha kint hálózatfüggő akkor az is marad


aktiválás:

[link]

2014. aug. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
10ezerért elvileg ki tudják függetleníteni. vagy az kamu?
2014. aug. 21. 15:40
 5/9 anonim ***** válasza:

anélkül, hogy nincs aktiválva, nem tudod függetleníteni...:D

tehát egy svéd kártya mindenképp kelleni fog. ezután mivel már úgysem fog kapni frissítést, ezért 15ezerért vehetnél egy r-simet...ez a legolcsóbb megoldás...ja, és nincs olyan, hogy iPhone 4g, sőt 4g-s iPhone sincs(már persze ha viccesebb akarok lenni, akár egy 5, 5C, vagy 5S-re is gondolhatnánk, hiszen azok 4G-sek...)

2014. aug. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

neten az iphoneox.com-on az activation statushoz azt írja hogy activated tehát gondolom aktiválva van.

így akkor lehet függetleníteni, de nekem most az a bajom, hogy ipodként akarom használni és sim nélkül nem nyitja meg az itunes

2014. aug. 21. 16:22
 7/9 anonim ***** válasza:
de az, hogy aktiváltnak írja az oldal, az egy dolog...látod, hogy fizikailag nincs aktiválva...ehhez kell svéd sim kártya, másképp nem fogod tudni sose aktiválni.
2014. aug. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
lol megoldottam a problémát úgy, hogy repülőgép üzemmódba tettem az iphonet és így szó nélkül megnyitotta az itunes és már másolom is rá a zenéket :D
2014. aug. 21. 16:31
 9/9 anonim válasza:
Kamu. Cloudba nincs ilyen lehetőség.
2014. szept. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!