Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP új rendszerfris...

Sony Xperia SP új rendszerfrissítés után lelassult. Ötletek?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja vettem a telefont. Azóta kb. 2 db kisebb 5 MB-os rendszerfrissítés történt. Az utóbbi múlt héten. (4.3 android; buildszám: 12.1A.207) Napok óta, ha megnyitok egy nagyobb terjedelműbb alkalmazást, (ma pl. a facebook-ot) kilépés után teljesen lelassul, az érintésre alig reagál, másodpercek után adja be a dolgokat, és van amikor rezeg is. Ki kell kapcsolnom, hogy működjön normálisan. Most ott tartok, hogy telefonálás, üzenetek, vírusirtó, messenger és whatsapp-on kívül mást nem is használok az alkalmazások közül.

Tudtok valami okosat mondani, hogy mi lehet a gond? Lehetséges, hogy az új frissítés miatt történik ez az egész? vagy jobb ha egyenesen bemegyek a T-mobilehoz?


Sajnos nem vagyok nagy okostelefonszakértő, ez az első ilyen telefonom. :) Köszi!



2014. aug. 21. 20:15
 1/3 anonim válasza:
Heló! Nekem is SP-m van. Használsz valamilyen "frissítő" alkalmazást a telefonodon? Ha nem, akkor alyánlom a Memory Booster Lite-ot. Ingyenes, és utána sokkal gyorsabb lesz a teló! Nekem is lassú volt mielőtt meg lett volna ez az alkalmazás, de utána sokkal gyorsabb lett!
2014. aug. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Heló! Előző válaszoló vagyok!

Ez azt alkalmazást úgy kell használni, hogy rámensz, bejön egy kör megy egy skála. Alul van az, hogy "Gyors Boost". Arra rámensz, és megvàrod míg befejezi(ha először csinálod vagy már rég csináltad, akkor kicsit lassabban fogja csinálni). Utána elhúzod balra, és alul ott is alul lesz az, hogy "Kiválasztottak törlése". Arra is rámensz(ez gyorsabban megy). Utána kétszer kell rámenni a visszára hogy kilépjen. De lehet olyat is csinálni, hogy a kezdőlap egy szabad részére hosszan rányomsz, míg nem rezeg, és ott alul lesz az hogy "Alk. Felületek", arra rámensz és ott keresel két olyan alkalmazást ami úgy néz ki, hogy egy kék karika, és benne van egy villám alakú jel megy egy olyat amiben tört felfele mutató nyíl. Ha azokat kiteszed, akkor nem kell belemenned az alkalmazásba, hanem csak rákattintasz mindkettőre egyszer és kész. Felül, abban a részben amit le kell húzni, ott lesz egy csík aminek a szélén lesz egy szám. Ezt nem tudod eltüntetni, de hamar meg szokod. Ha már kellene frissíteni akkor jön egy értesítés. Lehet hogy hosszú voltam. Bocs!

2014. aug. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia! Időközben a készülék megjavult, valószínű gyorsan bepánikoltam. Clean Master és AVG vírusirtó, illetve az AVG Cleaner is telepítve van kezdetekkor. Lehet még akkor nem dolgozta fel a rendszerfrissítést, időt kellett neki adni. Köszi a választ! :)
2014. aug. 29. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!