Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Xcover2 Elso...

Belus20 kérdése:

Samsung Galaxy Xcover2 Elso okostelefonom, es szeretnem megtudni hogy miert tellik meg folyamatosan a memoria?

Figyelt kérdés

Az lenne a problemam hogy folyamatosan tele van a memoria akarmennyit torolnek, vasaroltam egy 8GB memoriakartyat de mindhiaba mert azt mutatja ha peldaul meg akarok nyitni valamit hogy memoriahiany, de viszont ha a "Tarheyl"-be lepek be ott mutat szabad helyet, es egyszeruen nem ertem hogy miert? Nem igazan szoktam letolteni, csak tellik folyamatosan a memoria akarmennyit torolnek, megjegyzem automatikusan frissit, es nem tudom hogy honnan kene azt leallitsam, ha le lehet egyaltalan,vagy ajanlott e? Hiaba van a 8Gb-os memoriakartyan 6Gb szabad mert nem tudok megnyitni egy kepet meg akkor sem ha az a kep a memoriakartyan van!

Koszi elore is!


2014. aug. 21. 22:02
 1/1 anonim válasza:

Szia, nekem is ez a problémám és arra jöttem rá, hogy amit az áruházon töltessz nagyobb méretű (illetve szeretnél tölteni) rá alkalmazást nem lehet, mert a telefon alap memóriájának mérete 4GB, amiből 3GB-ot foglal el az ANDROID OP rendszer és neked marad 1GB-od ami semmire sem elég!


Az áruházból letöltött alkalmazást mindenáron az alap memóriára akarja menteni és ezen állítani sajnos nem lehet!

2014. okt. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!