Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma meg rendeltem a Samsung...

Ma meg rendeltem a Samsung Galaxy Trend Plus telefont. Írnátok róla véleményeket? Saját tapasztalatok a telefonról és hogy az akkumlátor mennyit bír és hogy hogy vigyázzak az akkumlátorra hogy ne merüljön le nagyon hamar és ne menjen tönkre?

Figyelt kérdés

most ne kezdjetek el irkálni más telefonokat mert tisztában vagyok vele mit rendeltem mert utána néztem és nekem tökéletesen megfelel 14/l

Meg ha tudtok akkor valami jó alkalmazásokat és játékokat is írhatnátok amik futnak a telefonon nagyon szépen meg köszönném



2014. aug. 21. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Azon a túlárazott hulladékon semmi értelmes játék sem fut. Hülyeség volt de te tudod ! :)
2014. aug. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

mert mi nem fut?

hát azért azt nem hiszem hogy nem fut rajta semmi

2014. aug. 22. 00:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért jobb mint a semmi.Egy 14 évesnek meg bőven elég.Majd azokat az appokat töltsd le amik kellenek neked.A Google Playről válogathatsz,amit ott látsz az mind fut a telódon.Akkut meg nem kell kisütni mielőtt megkérdeznéd.Beleteszed a telódba és használod aztán ha jelez hogy rakd töltőre akkor tedd fel ha meg kész akkor szedd le.
2014. aug. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!