Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows 8-as telefonokról...

Windows 8-as telefonokról vélemény? Úgy hallottam, hogy az android jobb. Ez igaz?

Figyelt kérdés
2014. aug. 22. 10:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6%
Igen az android sokkal jobb. Több alkalmazás, play store jobb felület nem az a szar ablakos csaempés akármi. Százszor jobb.
2014. aug. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%

első látszik szart se ért a telefonokhoz, csak beokádott ide valamit. ezt nem lehet megmondani pontosan. vegyük az alsó kategóriát 30-40ezer Ft-ost telóknál. egy nokia lumia 520-525 az összes hasonló árú androidos társát leveri...a rendszer volt a kérdés...nem az, hogy a fejlesztők mit kínálnak az áruházban...az is egy kettős felfogás kérdése...az egy dolog, hogy a play-ben 10x több az alkalmazások száma, de 60-70%-uk hulladék, és sose tölti le az ember...na akkor, mire mentél a nagy választékkal? :D a kezelőfelület teljesen szubjektív, lehet elsőnek nem jön be, de valaki meg annak nem látja az értelmét, hogy összevissza minden szar widget-et kihánysz az oldalakra...ha valaki használni veszi, akkor a praktikusságot nézi, nem azt, hogy most csempés vagy nem...a többi csak hiszti.

maga a rendszer önmagában néhány szolgáltatásban simán elveri az androidot...más kérdés, hogy az a f_szkalap microsoft annyira fúj a google-re, hogy nincs egy normális youtube alkalmazás sem, amit talán rendszer szinten tartalmaznia kéne, nem is kiegészítőszolgáltatásnak nevezni, ezért sorolom rendszerhez.

2014. aug. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Én Android-ról váltottam Windows Phone-ra. Nem bántam meg. Igaz, hogy kevesebb az alkalmazás, de cserébe gyorsabb és stabilabb. A csempéket pedig nagyon könnyű megszokni, szerintem jól kitalált rendszer. Soha többet Android.
2014. aug. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Wadmalac ***** válasza:
68%

Az android alkalmazási lehetőségei, általános kompatibilitási képességei, cloud-támogatása, integrált közösségi funkciói még mindig jobbak, mint a WindowsPhone rendszernek.

Viszont a WP felhasználói felülete egyszerűbb, könnyen kezelhető, szoftvere jobban optimalizált és kisebb hardver-igényű, vagyis alsó kategóriás, olcsóbb készülékeken is jól teljesít.

Androidban alsó kategóriával csak a baj van, de felsőbb árkategóriákban az androidos készülékek lehetőségei sokkal bővebbek, mint a WP rendszernek.

Meg kell gondolni, mire kell a telefon.

Facebookozni, maileket elolvasni, internetet böngészni egy WP is gyönyörűen tud.

Én munkámban is sokat használom a telefonomat rengeteg pc-t kiváltó funkcióban, én egy WP-vel meg lennék lőve, ezért is vettem felső kategóriás androidot.

2014. aug. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%

Windows 8 számítógépre van, amivel esetleg összekevered az a Windows Phone az van telefonra, annak is a 8.0-s vagy 8.1-es verziója.

A Windows Phone nagyon stabil rendszer, hardver igénye nélkül is gyors, és még akkor sem lassul be, nem akad, és nem fagy be, ha kismillió dolgot rápakolsz a telefonra (képek, videók, zenék, alkalmazások, akármi)! Viszont hátránya, hogy eléggé korlátozott rendszer, nincs rá annyi letölthető alkalmazás.

Az Android valóban jobb: szinte akármilyen funkciót akarsz a telefonra, nagy részük megvan a Google Play-en, ahonnét ingyen letöltheted (legalább is 97 %-uk ingyenes), egy ilyen telefonnal mondhatjuk, hogy "kezedben a világ". Viszont az Android hátránya, hogy hardverfüggő, vagyis erős processzor, erős grafikus chip, és nagy méretű ram kell a telefonba, hogy gyorsan és stabilan fusson, de persze a hibalehetőség így is fenn áll (fagyás, akadás, lassulás).

2014. aug. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%

Ezer éve ezt vártam b+


Mióta kijött a linux, mindenki leokádta a win-t...


A google kellet hozzá, hogy bebizonyítsa, hogy jobb az a windows, mint egy innen-onnan összetákolt rendszer (Android)

2014. aug. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

Akik leszavazták a válaszomat:


Talán nem úgy van? Ha nem úgy van akkor írjatok már valamit...


Gombot nyomkodni azt könnyebb b+

2014. aug. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Kapjál már észhez, ember! Telefonokról van szó: Windows Phone vs. Android, a Linux viszont számítógépes op. rendszer!!!
2014. aug. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%
Az viszont nem vitatott, hogy számítógépen a Windows a legjobb, amiről beszélsz!
2014. aug. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%
Az android milyen alapú, talán windows?
2014. aug. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!