Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a hiba, ha a Nokia...

Mi lehet a hiba, ha a Nokia C6-00 nem talál hálózati internet kapcsolatot, de wifit igen?

Figyelt kérdés
Már jó ideje meg van a nokia c6-00 telóm, bár eddig csak wifi hálózattal böngésztem vele. Most akartam T-mobilos hálózatra csatlakozni, de sehogy sem sikerül. A telóm t-mobil havidíjas előfizetésű és van rajt internet elérhetőség. A csatlakozás mindíg sikertelen, csak ennyit ír ki, meg azt hogy nézzem meg a kapcsolatbeállításokat, mert ott van valami hiba. Többször is próbálkoztam a beállítások módosításával, semmi eredmény. Kifogytam az ötletekből. Ha valaki tud, segítsen. Előre is köszönöm.

2014. aug. 22. 10:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!