Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom frissíteni a...

Hogyan tudom frissíteni a telefonomat Windows 8-rol 8.1-re?

Figyelt kérdés

Nokia Lumia 520-am van. Ugy tudtamar erre is ra lehet tenni.

A beallitasokban megkerestem a telefon frissitese-pontot.

El is kezdte letölteni, mar minden meg volt. Újraindult. Majd Megjelent a képernyőn két csavar. Az is Befejeződött. Majd amikor ujra beengedett.. Nem történt semmi változás. Fogalmam sincs mi van



2014. aug. 22. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress még egyszer frissítést. Két körben jön a 8.1-es verzió, az első frissítés egy előkészítő verzió, a második pedig a 8.1. Fontos, hogy Wifi kapcsolat mellett csináld a telefonfrissítést, és minimum 50%-ig legyen feltöltve.
2014. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Emberek ***** válasza:
Az csak egy olyan frissítés volt ami kell a 8.1 telepítéséhez. Kerestess vele továbbra is frissítést!
2014. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van, kétszer kell megjátszani vele ezt a folyamatot, én is lestem először h semmi változás. :D Szépen telepített, minden, majd kiírta h a telefon készen áll a 8.1-es frissítésre. Mi vaaan? :D Biztonság kedvéért újból végigcsináltam a folyamatot, és lett 8.1.
2014. aug. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom..de mar harmadszorra csinálom 😄
2014. aug. 22. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!