Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet Samsung Galaxy...

Hogyan lehet Samsung Galaxy készüléken szoftvert frissíteni?

Figyelt kérdés
Samsung Galxy S3 Minim van és szeretnék szoftvert frissíteni de nem találom, hogy hol kéne. Most Android 4.1.2-m van és YouTubeon láttam videókat ahol 4.4-re tudják frissíteni. Valami egyszerű módszer nincsen rá, csak ilyen KitKatet lehet használni?
2014. aug. 22. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon ajánlom, inkább csak max. 4.3-ra! Úgy hallottam, hogy a 4.4 ugyanolyan sz#r lett, mint anno a 4.0, bár nem tudom, ez mennyire igaz. :/ Meg aztán a Samsungok egy régi baja, hogy pont frissítés után lesznek hajlamosak a szoftverhibára!
2014. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindegy, hogy milyenre szeretném frissíteni ugyanúgy kell töltögetnem gépről egy csomó mindent amit aztán rá kell rakni mobilra? Mert igazából, mindegy, hogy milyenre akarom frissíteni, csak ne ez a mostani 4.1.2 legyen.. meg azt olvastam, hogy Samsung Galaxy S3-hoz és S3 Minihez nem is lesznek frissítések, ahhoz képest mégis vannak..
2014. aug. 22. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Akármilyen frissíted, az eljárás mindig ugyanaz! A frissítés frissítés, különbség nincs a szoftver verzióján kívül!
2014. aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom. Ha en nem szeretnek ilyet csinalni mert felek, hogy valamit elrontok akkor be pehet vinni mobilt a T-mobileba, hogy csinaljak meg ok? Csinalnak ilyeneket a szervizben?
2014. aug. 24. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!