Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia P. Mi lehet a gond?

Sony Xperia P. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Sony Xperia P telefonom van, azon kivűl h egy rakat fos ilyet még nem tapasztaltam nála.

A probléma ott kezdődött hogy random elkezdte kiírni minden alkalmazásra ami a telefonon létezik hogy leáll. Nagy nehezen eltudtam intézni hogy elinduljon a gyári alaphelyzetbe állítás akkor újra indult a telefon és kiírta h helyezzek be sim kártyát. Megtettem újra indult viszon a kezdő színes lógón nem tölt tovább. Mit tehetnék?



2014. aug. 22. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
PC companion segít.
2014. aug. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább Sony Update Service, tiszta telepítés
2014. aug. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A PC Comapanion sz@r, a Sony Update Service mint egyetlen gyári normális frissítőprogram megszűnt (véget ért a támogatása), az Xperia P a gyári szoftverrel szintén sz@r. Az Xperia P custom rommal úgy ahogy működik, gyári szoftverek telepítését pedig a Flashtool-ra kell bízni, ez ugyanúgy mint a custom rom, nem a Sony-tól jön. Soha többet Sony, telefonban biztos nem.

Szóval azt akartam mondani, hogy a Flashtool-al és egy .ftf formátumban letöltött rom-al fel tudod éleszteni.

2014. aug. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!