Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van értelme nagyon jó tablet...

Van értelme nagyon jó tablet mellé drága telefont venni?

Figyelt kérdés

iPad Air mellé.

Úgy, hogy zenét hallgatni - ami nekem fontos :) - iPodon szoktam.



2014. aug. 22. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
A kettő üti egymást?
2014. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 b95 ***** válasza:

Van értelme, persze, ha ki is használod.

egyébként egy Moto G bőven elég mellé. :)

2014. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Felesleges! Vagy van egy nagyon jó tableted, és mindössze telefonálásra egy gagyi telód, vagy tableted nincs, viszont van egy nagyon szuper telód - reálisan így van értelme. Ha a tablet minden vágyadat kielégíti, akkor a telefonból elég egy olcsóbb fajta is, de te tudod!
2014. aug. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom :)

A régi telefonom egy ideje kb. csak hívásra meg sms-re használható, lassan kéne venni máikat.

Úgy indultam, hogy legyen a legolcsóbb, egy Lumia 520, elég az. De én olyan vagyok, hogy elkezdem nézegetni a teszteket meg a specifikációkat, és tuti, hogy kinézek egy, a tervezettnél 70e-rel drágább telefont :D És már nyomnám is a rendelés. De aztán rájöttem, hogy a tabbal annyira elvagyok, hogy igazából nem is érzem nagy hiányát a telefonnak, így meg kár ennyi pénzt elpazarolni.

Köszi a válaszokat, segítettetek dönteni :)

2014. aug. 22. 19:50
 5/9 anonim ***** válasza:

ájj..ájjj..ájjj!

várj még..

nekem egy igazán brand tabletem van, de van mellette egy Z1-em is..

nem kidobott pénz(persze, ha nincs, akkor talán)

de a modern világ másról szól..

már nélkülözhetetlen a 4G(LTE) NFC,DLNA,jó kamera, erős videó,nagy(min.5") képernyő, és alsó hangon is 2g ram..


nem is hiszed, mekkora előny, ha van egy szuper okosod a tablet mellett


nos, nem véletlen, hogy az Asus elkezdte gyártani az olyan tableteket, amit egy okosteló hajt meg...amikor elmész otthonról, csak kihúzod a tablet hátuljából az 5"-os telót, oszt jónapot..

ez a jövő..


lllehet köpködni.

2014. aug. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem van egy nexus 7es tabletem, mellé egy nexus 5 is. Sokkal megkönnyebbíti a használatot a kis cucc. Nem járok tepsivel a villamoson, ha esetleg lőnék egy képet nem néznék ki elég idiótán. Plusz ha bedöglik az egyik, legyen ez leejtés vagy bármi más miatt, akkor van még egy okos cuccod
2014. aug. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy ez a jövő, de tényleg nem nagyon használom ki...

:( A fotózás mondjuk hiányzik kicsit, de ezért kidobni 60-70e Ft-ot... Nem tudom. Mindegy, még van egy hónap gondolkodási időm, addig kell megújítani az előfizetésem, ezzel együtt fogok venni egyet, így éri meg.

Majd figyelgetem a kínálatot.

Köszi a válaszokat mindenkinek! :)

2014. aug. 23. 13:40
 8/9 b95 ***** válasza:
Na igen, akkor már jobban megéri venni egy fényképezőgépet.
2014. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az van, csak DSLR, mondjuk esti bulizgatás/iszogatés idején nem gyakran gyömöszölöm bele a táskámba :)

Á, nagy dilemma. Majd alszom még rá :)

2014. aug. 23. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!