Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z KitKat-ről (...

ThisIsMyName kérdése:

Sony Xperia Z KitKat-ről ( akadozik ) ( 4.4.2 ) vissza Jelly Bean-re ( 4.3 ) hogyan?

Figyelt kérdés
A kérdésem adott. Szeretnék választ kapni rá. Nekem valahogy nem jött be ez a Kitkat verzió, ugyanis akadozik tőle a telefon.. Próbáltam a Sony Pc Companinon programmal "javítani", de ugyan olyan.. semmi... Vagy mit tudnék vele kezdeni, hogy ne akadjon ?

2014. aug. 22. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg a Z már javítva van, tehát annyira nem szabadna h laggoljon. Csinálj most egy gyári visszaállítást, SD kártyáról is törölj mindent. És ne a PC Companionnal pakold fel, hanem a Sony Update Service-vel csinálj egy teljes újratelepítést
2014. aug. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom.. Leginkább a beállításokon belül akad, meg néha a menünél, bár ma elég sűrűn csinálta.. Kezdtem unni.
2014. aug. 22. 18:53
 3/4 A kérdező kommentje:
A beállításokon belül ugyan úgy laggol.. De mindegy, majd ha lsz rá valami frissítés, azonnal leszedem.
2014. aug. 22. 20:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Keresd ki .ftf be a neten a 4.3 as droidot a telodra tolcsd le es flashtool al rakd fel ennyi, z1 em van nekem sem jott be a 44.3 / 444 droid mivel az sd kartyaval a manipulacio szinte lehetetlen
2014. aug. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!