Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet tenni, hogy visszaál...

Mit lehet tenni, hogy visszaálljon a régi formába? (Samsung Galaxy S4mini)

Figyelt kérdés
Ma megjelent egy olyan a Smasung Galaxy S 4 Mini telefonomban egy olyan, hogy szoftverfrissítés. Véletlenül rákattintottam, újraindult az eszköz és, mikor bekapcsolt, észrevettem, hogy nem minden ugyanaz, mint régen volt. Úgyértem, semmi nem tűnt el róla, se képek, se sms-ek, csak az ikonok zavarodtak össze...és (nem biztos, hogy jól mondom), de az értesítési panel, ott, ahol van az akkumulátor, meg az óra és a többi értesítés, nem színes, mint a megszoktam, hanem fehér. Nagyon idegesít. (Valamint, amikor le van zárva, s bekapcsolom a feloldáshoz, nem lehet le és felcsúsztatni az óra részét. :P Mondjuk ez nem annyira lényeges) Ez normális vagy valamit tenni kell a helyreállítás értekében?

2014. aug. 22. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Vissza garancia vesztés és vagy kicsi hozzáértés nélkül nem. Szokd meg vagy állítsd be.
2014. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Pozdorja válasza:
A frissítés 4.4.2 re frissítette valószínűleg. Itt már valóban csak fehérek az ikonok felül. Nekem is hiányoznak kicsit a színek...De legalább amúgy sem lett igazán jobb. :)
2014. aug. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!