Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok Sony Xperia Z1...

Hogyan tudok Sony Xperia Z1 Compact-ra . Mp3 csengőhangot?

Figyelt kérdés
Ez az első android készülék a tulajdonomba. Android 4.4.4. fut rajta. Milyen mappába kell tennem?

2014. aug. 23. 00:30
 1/9 doni1201 ***** válasza:
Teljesen mindegy hova teszed, a Walkman meg fogja találni, a microSD kártyán is. De van egy Music mappa a belső tárhelyen zenéknek fenntartva.
2014. aug. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, oda is felmásoltam a zenét, a telefon saját memóriájába, de nem találta a zenét. A telefonhoz kaptam egy OTG kábelt, amihez egy olyan pendrivert csatlakoztattam, amire rámásoltam a zenéket így : Media/audio/ringstone/és ide a zenét. USB-ről simán felismerte. De a telefon memóriájában ugyan így felmásolva nem találta meg! Miért? Hogyan tudom megcsinálni SDcard nélkül?
2014. aug. 24. 00:25
 3/9 doni1201 ***** válasza:

Ha nem a legújabb verziója van fent a Walkman-nek, akkor frissítsd.

Próbáld meg mégegyszer a belső memóriába berakni a zenéket. Azután lépj be a Walkman-be és bal felül eszközök (3 csík) Mappák, és ott lesz az összes mappa, amiben van akármilyen zene fájl. De a 'Zeneszámok'-hoz is beléphetsz.

2014. aug. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 doni1201 ***** válasza:
Egyébként hogy érted, hogy SD kártya nélkül?
2014. aug. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 doni1201 ***** válasza:
Töltőből kihúzod az USB kábelt, csatlakoztatod a számítógéphez, és rámásolod a zenéket a Belső tárhelyre. Vagy, ahogy írtad: OTG kábellel pendriveról másolod fájlkezelővel a zenéket a Belső memóriába. Így lehet microSD nélkül. :)
2014. aug. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy hogy nincsen benne memóriakártya. Mert a neten azt olvastam folyton hogy memóriakártyán oldották meg, de viszont saját memóriás megoldásról nem olvastam még.
2014. aug. 24. 00:53
 7/9 A kérdező kommentje:
Feltelepítettem a legújabb frissítést a Walkman-hoz. Bemásoltam a zenét a music mappába, de még így is csak a pendriverről ismeri fel. A készülék memóriájban található zenéket nem találja meg. Hogy lehet lenullázni a készüléket, hogy csak az eredeti programok legyenek rajta, mint az elején amikor először kapcsoltam be?
2014. aug. 24. 01:10
 8/9 doni1201 ***** válasza:
Beállítások - Bizt. mentés és visszaállítás - és ott lesz alul, így minden adat törlődik, képek videók is.
2014. aug. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi. ezzel meg lett oldva a probléma. nem tudom hogy mi volt a probléma, de ez megoldotta. köszi
2014. aug. 26. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!