Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv! LG Nexus 5 mobiltelefon...

Üdv! LG Nexus 5 mobiltelefon vételén gondolkodom. Jó telefon? Jobb, mint a Sony Xperia Z? Mivel nem lehet kapni a T-Mobile-nál, csak függetlenestől tudnám megvenni. Megér 93. 000 Ft-ot?

Figyelt kérdés

2014. aug. 22. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

megéri, csak ne gsm boltba vedd, mert az szar!

Mall.hu emag.hu extremedigital.hu itt vedd csak itt sokkal drágább!

De az ujgsm-nél, stb nem adják meg rendesen a garanciát,mert azok a telók szürkeimportosak!

2014. aug. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
79%
Nagyon jó, megéri. Gyors, és az új szoftverfrissítések hamarabb megjelennek nála. Meg még sok tárhelye van. A sonynál sokkal jobb.
2014. aug. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én inkább a Sony-t venném, jobban mondva veszem is majd. Az LG-nek gyorsabb a processzora és a grafikus chipje, de ezeket leszámítva sok dologban egyformák, és néhányban a Sony jobb, na meg persze olcsóbb is. De az LG is nagyon jó vétel!
2014. aug. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyik, ha nem A legjobb telefon a mai napig is, 93 ezer forintot egyértelműen megér, hisz sok más csúcskategóriás telefont akár 150 ezrekért is adhatnak (LG G3, Galaxy S5, stb), Nexus 5 meg azokat is rendesen otthagyja.


Xperia Z-nél egyértelműen jobb, még a Z2-nél is.

2014. aug. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Sony Xperia Z-t nem ismerem.

Nexus 5-m van nincs vele semmi gond.Nekem teljesen megfelel...az aksija birhatná tovább de mivel egésznap nyomkodom nem csodálom,hogy lemerül :)

Ha rajtam múlt volna én nem adtam volna ennyit egy telefonért sem.Akármit is tud...Sokaknak a havi fizetése sincs ennyi.De ha megteheted akkor hajrá! :)

2014. szept. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
:D :D Nem adtál volna érte ennyit! Akkor kaptad?
2014. szept. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen a férjemtől évfordulónkra :)
2014. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!