Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2 vagy Sony Xpreia Z1?

LG G2 vagy Sony Xpreia Z1?

Figyelt kérdés

Melyik jobb, mindennapi használatra?

Főleg játékra és fényképezgetésre.

Tudom, hogy a Z1-nek jobb a kamerája, de ezenfelül jobb valamiben?

Ti melyiket vennétek meg?



2014. aug. 23. 02:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
72%

lg g2, sokkal több technikai újítás,

de lnne annyi pénzem... :)

2014. aug. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan a két telefon, csak a kijelzőben van eltérés a Sony Z1-be TFT van, az LG-be IPS kijelző, de a Sony viszont vízálló és a TFT kijelző sem rossz, ha nem oldalról akarod nézegetni. Én a Z1-et ajánlom. (És mielőtt vízbe teszed, nézd meg hogy a kupakok rendesen be vannak e zárva, mert a sok eszetlen ember nem ellenőrzi le utána meg rinyálnak,hogy beázott a telefonjuk.)
2014. aug. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
LG G2. Egyértelmű.
2014. aug. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is z1
2014. aug. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem nehéz eldönteni hogy a G2.
2014. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Megtudnátok indokolni, hogy melyik miért?
2014. aug. 23. 20:35
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Én nem vennék sony-t ebben az esetben, mert a z1-ben tft kijelző van ami a mindenféle "adalékok" mellett se lett egy nagy eresztés az ips kijelzők mellett, fullhd felbontás ide vagy oda.

Vízállósággal én meg úgy vagyok, hogy nem tenném vízbe. Ki tudja, hogy be ázik-e valahogy. (természetesen jól jön ha netán vízbe esne, de hát nem búvárkodásra vettem szóval a vízállóság nekem felesleges) Aztán nézhetek, elvégre nem újkeletű a beázás probléma itt se..

A legnagyobb gondom a melegedéssel lenne, mert néha (gyakran?) olyan forró tud lenni a z1 gps és egyéb programok használata közben, hogy már szinte éget. A g2 ebben az esetben sokkal jobb hőelvezetéssel rendelkezik és hasonló használat mellett is csak melegszik.

A kamerában tényleg jobb a z1 de nekem elég a g2 kamerája is.

Akkumulátor terén a g2 sokkalta jobban teljesít, ebben a kategóriában talán a legjobb üzemidővel bír.

A bővíthetőség meg egy olyan dolog amit a z1-ben microsd-vel is meg tudsz megoldani a g2-ben pedig csak otg pendrive/kábel segítségével, DE a rendelkezésre álló 32gb-os modell szerintem bőven elég. Akinek ennél több kell annak meg van pendrive/külső merevlemez szóval ebben az esetben is van alternatíva. (Nekem például a 16gb-os verzió is elegendő a g2-nél, a multimédiás tartalmakat pedig úgy is pendrive-on/külső merevlemezen szállítom)


Én az Lg készítményét választottam és nagy megelégedéssel használom már nyár eleje óta. Remélem kimerítő válszt adtam kérdésedre:-)


(+1,a G2 ára sokkal kedvezőbb a z1-hez képest

2014. aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A Xiaomi Mi3 is megéri snapi800-zal 100ezerért
2014. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ahogy a Samsung Galaxy s4 is.
2014. aug. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7-es válaszoló nekem is volt LG g2-m és én sem panaszkodtam rá, de nekem ugyanúgy melegedett ha használtam. És TFT kijelzőt általában azok fikázzák, akik utálják a Sonykat, vagy még sosem láttak Sony-t. Kérdező ha rám hallgatsz a Z1-et válaszod, mert szemből ugyanolyan, csak a betekintési szöge jobb az IPS-nek, de gondolom nem oldalról, hanem szemből akarod nézni a telefont.
2014. aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!