Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Iphone5- öt...

Szerintetek Iphone5- öt kérjek vagy Sony Xpreia Z- t? Nem tudok dönteni, valaki az egyiket, valaki a másikat ajánlja.

Figyelt kérdés

2013. okt. 16. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
16 évesen ki tudod használni a telefont, vagy csak játékra és villogásra kell?
2013. okt. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Én amúgy az elsőt javaslom, mert azt előszeretettel lopják és rabolják...
2013. okt. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Dolgozz érte, ne anyádékat zsákmányold ki, csak azért, hogy legyen valami amivel menőzhetsz. Bár akinek kell a villogás, meg akinek ez a legfontosabb. Ha csak így leszel valaki... Hajrá. Akkor vedd az almásat, mert drágább.
2013. okt. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Mindenképp a Sony-t ajánlom! Az IPhone-nak csak az operációs rendszere a legjobb, de az önmagában nem elég, a hardver is sokat számít (processzor, ram), amiben a Sony messze sokkal jobb! De amúgy a 4.1-es verziótól kezdve az Android is elég stabil, ráadásul azt egyénileg testre lehet szabni és sok alkalmazás is van rajta. Arról már nem is beszélve, hogy az Apple-termékek mind nagyon túl vannak árazva, ott a márkanevet kell a legjobban megfizetni!
2013. okt. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tomi Bá válasza:
43%

#1,2; #3:


Komolyan mondom, felmondok. A tiszta irigység szól belőletek. Teljesen normálisan tette fel a kérdést a kérdező, miért nem lehet rá normálisan válaszolni?


#1:


Kérlek magyarázd meg nekem, hogy egy 16 évesnél idősebb ember mivel használja többet/többre a telefonját? Illetve hogyan használja ki jobban?

Szerintem csak jóval többet telefonál róla, mint egy 16 éves...Ennyi erővel meg 'buta'telefont se vegyetek a gyereknek, mert nem használja ki.


Kérdező:


Helyedben én egy LG Nexus 4-et vennék. Még lehet kapni pár helyen és legalább olyan pörgős, mint az i5. Nekem jelenleg N4-em van, előtte volt Z-m, de közel nem olyan jó felhasználói élményben, mint a N4. Talán annyiból sajnálom, hogy lecseréltem, hogy a Z az vízálló.

2013. okt. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Természetesen kihasználnán a telefont, különben nem vennék ilyen drága mobilt. És hangsúlyoznám, hogy saját pénzből venném, nem anyámat zsarolom. Az értelmes kommentelőknek pedig köszönöm a tanácsokat!
2013. okt. 17. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!