Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom letölteni...

Miért nem tudom letölteni telefonra a Facebook Messenger alkalmazást play áruházból? Miért nem nyitja meg a telefonom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mához egy hete jöttem haza külföldi nyaralásról. Mikor hazaértem, és találtam wifit, egyből fel akartam menni a messengerbe, hogy megnézzem az üzeneteimet. A gond az volt, hogy nem töltött be új üzeneteket... mivel gondoltam, hogy ez nem lehetséges, laptopról beléptem a facebook fijókomba. Valóban nekem lett igazam... nade a gond az, hogy ez után az eset után, a messenger kiírta hogy jelentkezzek be újra... ez elég furcsának tűnt, de így rákattintottam a feldobott "kijelentkezés" szóra... utána vagy 10 percig csak ennyit láttam: Kijelentkezés...

utána meg persze kiírta hogy a messenger nem válaszol, mire én bezártam... utána a google play értesített, hogy frissítsem a messengert, mert elérhető új verzió. Gondoltam, egy próbát megér.. ezért frissítettem. Mikor meg akartam nyitni, csak egy szürke hátteret láttam, üzenetek, vagy messengerhez hasonló dolgok sehol. letöröltem az alkalmazást, majd újra telepítettem-- de ugyan ezt játszotta el.. ezt sokszor megismételtem, hátha sikerül majd valamikor, de nem. Utána megpróbáltam,hogy nem memóriakártyára, hanem a telefon belső tárhelyére mentem le, de még mindig semmi. Csak szürkeség. Mi lehet a gond? Mit tudtok ajánlani? A telefonom minden más alkalmazást tökéletesen megnyit, de ezt az egyet nem. Kérlek segítsetek! :) További szép napot!



2014. aug. 23. 09:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!