Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Magyarországon vagy Németorszá...

Magyarországon vagy Németországban vegyek Iphone 5s-t? Kártyásan veszem és a 32gb-os változatát. Mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

2014. aug. 23. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
nálad tiltva van a GOOGLE?
2014. aug. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hol akarod használni, ha kártyásan veszed? hiába vennéd németben, ott német függőt fogsz venni úgyis...:D

ha kártyafüggetlent veszel, akkor közel ugyanannyiba kerül, de németben olcsóbb...persze ahhoz haza is kell hozatnod, ami ezt a kis pénzt fel is emésztheti, vagy legalább egy részét...és csak németországban lenne érvényes a garanciád. szóval szerintem az a kis pénz nem éri meg, inkább vedd itthon.

2014. aug. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem..Hat Magyarorszagon hasznalnam.. És hol lehet kapni iphone 5s-t Magyarorszagon ..
2014. aug. 23. 16:57
 4/7 anonim ***** válasza:
hát ha mindenképp kártyásat akarsz, akkor telekom, de mivel nem sokkal drágább, megrendeled a magyar internetes Apple Store-ból, és akkor lesz egy független iPhone-od, mégis csak jobb, mint egy telekomfüggő.
2014. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De Németből megveszem és Magyarországon használom . Magyaországon veszek bele nano simet az ugy jo nem ?
2014. aug. 24. 09:30
 6/7 anonim ***** válasza:
ott is max egy 10ezressel olcsóbb a független, mint itthon...cserébe ha baj van, csak ott tudod javíttatni garanciában, itthon nem fogják csak pénzért megcsinálni.
2014. aug. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem :) köszi
2014. aug. 24. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!