Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ez az iPhone...

Szerintetek ez az iPhone megbízható? Valaki vett már innen? (Link)

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire megbízható innen venni iPhone-t? Nem ír semmi jellemzőt, szerintetek európai szabványú töltője van vagy átalakítós? Szerintetek is biztató a 12 hónap Apple garancia?

2014. aug. 23. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Honnan????
2014. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

[link]

vagy

[link]

Melyik megbízhatóbb? Bocsi, a link lemaradt :)

2014. aug. 23. 18:31
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
mindkettő külföldi telefon, ne vedd meg
2014. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%

Nyugodtan megveheted. Ezek eredeti készülékek és még aktiválatlanok. Legfeljebb nem Mo-ról hanem az EU-ból származnak.

A garancia úgyis, akkor indul amikor aktiválod. Ha gond van vele beviszed valamelyik apple kereskedőhöz itthon és intézik a garanciát. Ennyi.

Ha nem gyári garancia lenne, akkor ott már valami csavar lenne a dologban.

Ha meg átalakítós a töltője az miért is gond? Fogod kicseréled a fejet és kész.

2014. aug. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
pont hogy oda nem viheti be, a forgalomba helyező országban garis az iphone
2014. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek akkor hol vegyek "normális" iPhone-t ilyeen áron? Ennyit szántam rá, több nincs :)
2014. aug. 23. 19:00
 7/13 anonim ***** válasza:
miért most akarsz i5s-t venni amikor épp kifut?
2014. aug. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Most gyűlt ki rá a pénzem :) 16 vagyok :)
2014. aug. 23. 19:06
 9/13 anonim ***** válasza:

Azért annak érdemes utánajárni, hogy az ár ÁFÁ-t tartalmaz-e, mert én úgy láttam, hogy nettó árakat ír mindkettő.


Ha ehhez még meg kell fizetned a 27%-os ÁFÁ-t, akkor a hivatalos Apple Store (webes) még olcsóbb is, és annál megbízhatóbb forrást nem találsz.


Ha meg nem kell ÁFÁ-t fizetni (vagy vissza tudod kapni), akkor is olcsóbb a hivatalos store, és nem kell máshol bohóckodni. Ha nem tudsz online fizetni (Apple Store-ban csak így lehet), akkor az iStyle-nál lehet előreutalásos módon is rendezni, árban alig van különbség.

2014. aug. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én itt vettem egy iPad Air-t..kedden megrendeltem Szerdán már nálam is volt tehát ajánlom ezt a boltot.Viszont figyelj vásárláskor:az 1 év garanciás(olcsobb) készülék HASZNÁLT.Ezért a 2 év HU garanciásat kell megvenni az original csomagálásos és aktiválatlan.Tehát mindig a legdrágább ár a lényeg de még igy is jól kijössz :) itt a link remélem segitettem :) : [link]
2014. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!