Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » N. Lumia kérdés, windows-fiók...

N. Lumia kérdés, windows-fiók gond?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy pár hónapja csináltam egy fiókot x e-mail címmel, ám most az a kellemetlen helyzet állt elő, hogy mivel az e-mail-embe nem léptem bele, így idő közben törlődött az e-mail címem...(citromail) amióta frissítettem a Lumia-mat, azóta kódot kér, frissíteni az alkalmazásokat nem tudom, mert a régi e-mail címem szerepel ott, kitörölni nem tudom...Ilyenkor mi lenne a teendő? Minden beállítást végig néztem és sehol sem találtam. Mit tegyek? Csináltam új Microsoft fiókot de nem adja be és már teljesen tanácstalan vagyok.

Egy ehhez nagyon nem értő nő vagyok. Köszi


2014. aug. 23. 21:46
 1/1 A kérdező kommentje:
Jaj, igen, szóval kódot kér és küld a már nem létező e-mail címemre..
2014. aug. 23. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!