Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » MI LEHET A GOND A FACEBOOK...

MI LEHET A GOND A FACEBOOK oldalammal azt írja ki:a fiók pillanatnyilag nem érhető el. A fiók rendszerhiba miatt pillanatnyilag érhető el. Reméljük ez rövidesen megoldódik. Kérjük próbáld újra néhány perc múlva? Ez mitól van?

Figyelt kérdés
és ez mitől lehet? kb már ezt írja ki ugy fél órája

2013. jún. 27. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs konkrétan leírva, de tudod hogy rendszerhiba. Szokott ilyen lenni, nem tudsz ellene mit kezdeni mivel nem nálad van a hiba hanem a profilodat tároló szerveren.


Ha nem vagy függő akkor pár órát ki lehet bírni az oldal nélkül, nekem volt hogy másfél-két napig írta ki. Utána természetesen minden megy tovább a normál működés szerint, de ha most 5 percenként azt nézed hogy mikor lesz jó, azzal csak magadat idegesíted felesleges.


Nyilván nem lehet azt sem megmondani hogy mikor lesz újra jó. Lehet egy pár óra múlva, lehet csak holnap vagy később.

2013. jún. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Natarra válasza:
Nekem ezt kétnaponta eljátssza 5 óra magasságában.. rohadtul nem értem, miért
2013. dec. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!