Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv! Szerintetek milyen a...

Üdv! Szerintetek milyen a Sony Xperia SP? érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 23. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy kicsi és drága telefon, nem éri meg megvenni. Nézd meg inkább az LG G2 Minit, mert nagyobb a kijelzője, frissebb Android van rajta, varialhatók a kepernyőn levő gombok, nincs felesleges exponálógombja, a bekapcsoló és a hangerőgombok a hatlapon vannak, levédheted Knock Code-dal, dupla koppintással kikapcsolhatod a kijelzőt, nem forrósodik 5 perc Skype-tól, és sokkal könnyebb. A felhasználói felülete is jobban sikerült, és az aksi is tovabb bírja. H meg mégis a Sonyhoz ragaszkodsz akkor M2-t vegyél.
2014. aug. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1# - Istenem, ilyeneket minek engednek be ide...

Való igaz, h nem a legfrissebb készülék, ettől függetlenül nagyon is népszerű, és igen erős hardver van benne. Attól h a G2 mini 4 magos, az SP 2 magosa agyonveri.

Miből gondolod, h vkinek a nagyobb kijelző a jobb? Ez hogy jön ide? 0,1" eltérés van a 2 készülék között. Ha ez eget rengető különbség, akkor nem tudom hol élsz.

Mi az, h felesleges exponáló gomb? Ez nem felesleges, hanem egy hasznos dolog, amit a sok nyomorék gyártó nem rak telefonra. Ez nem felesleges, hanem minden telóra ilyen kellene.

Mitől előny az, h a gombok hátul vannak?? Ez nem előny. Ez egy dizájn. Akinek ez tetszik, ezt veszi, akinek nem jön be, az nem ezt veszi. Ez nem előny.

A felhasználói felület szubjektív dolog. Hülyeség kijelenteni vmiről, h rossz, azért, mert neked nem tetszik.

Akksi? Honnan tudod, melyik bírja tovább?? Használtad már egyszerre mindkettőt? Kétlem.

A Knock kódodat a legtöbbet lesz.rják. Annyira nem nagy ficsőr, h ezen múljon egy telefon választása.

Egyébként meg a G2 mini drágább, mint az SP.

És az Xperia M2 nem jobb, mint az SP, csupán frissebb

2014. aug. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó kis telefon, a hardvere meg erős is..amúgy én is gondolkozok hogy SP-t vagy a M2-t vegyem meg...(:
2014. aug. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem sp van

ne vedd meg, vegyél mást

2014. aug. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm, előző. Nem tudom hogy vagytok vele, én G2 Mini tulajdonostól még nem láttam ilyet.
2014. aug. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!