Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek miért van az hogy...

Szerintetek miért van az hogy csak úgy random megnyitódik Siri? úgy hogy hozzá sem érek a home gombhoz. Remélem a fura megfogalmazás ellenére érthető. (iPhone 5s-em van és kb 4 hónapja van meg ha ez számít)

Figyelt kérdés

2014. aug. 23. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Van egy olyan opció hoy akkor aktivalodik a Siri ha a füled hét rakod a telefont. Valószínűleg ez van neked bekapcsolva és néha azt hiszi a telefon Sirizni akarsz.

Megoldás: kapcsold ki. :)


Beállítások, általános, Siri, és ott a legalsó opció.

2014. aug. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs, iOS itt ott kijavított és hülyeséget irt. Azert érthető remelem. :)
2014. aug. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
érthető és köszönöm szépen:)
2014. aug. 24. 00:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen problémám, csak nekem a Siri ki volt kapcsolva, ezért a Voice control indult el állandóan. Vettem egy fülhallgatót, ami elméletileg iPhone kompatibilis volt, csak gyakorlatilag nem... Nem lehet, hogy neked is valami ilyen eszköz okozza a problémát?
2014. aug. 25. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, a lényeg kimaradt. Szóval, amikor csatlakoztatva volt a fülhallgató, akkor indult el a Voice control.
2014. aug. 25. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kikapcsoltam a Sirit én is és mostmár nekem is ez a voice control jön be néha de a gyári fülessel (mármint amit adtak a telefonhoz)
2014. szept. 6. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!