Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az ebay-en rendelném a telefon...

Az ebay-en rendelném a telefonomat, szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy nagyon király telefont néztem ki, ami nem is titok hogy ultra gyors, erős is: Lenovo a820, és ezt rendelném meg 30 ezerért..igaz én is félek megvenni Kínából, de hazánkban sajnos ilyen erős telőt ilyen olcsót sajnos nem kapok..Mit gondoltok megérné? :)

2014. aug. 24. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bár igaz a kínai "cuccokról" senkinek sincs jó véleménye minőségileg, de azért már fejlődnek, a Lenovo is kínai márka, na meg az Alcatel, ZTE, és a Huawei is, illetve már nálunk is kezd népszerű lenni a Xiaomi, tehát több kínai van, mint gondolnád. Igaz hogy olcsóbban megkapod, viszont így tuti nincs magyar nyelvű menüje, nem tudom, hogy frissítéssel ez is megoldható-e. :/

Egyéb vesztenivalód nincs, viszont garancia ugyanúgy van hozzá!

2014. aug. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja és garanciális javítás esetén visszakerül Kínába, ott javítják, de még így is rövidebb a várakozási idő, mert a magyarok viszont szeretik húzni az időt.
2014. aug. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 bp1985 ***** válasza:
30%
A posta viszont nem 2 ft kínába oda vissza. Ezt mindenki elfelejti. A szállítás meg nem 20 perc...
2014. aug. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Meg az ÁFA sem ingyenes ugyebár.

27%-ot számolhatsz rá, mert 98%, hogy megfogják a vámon és hetikig ott rostokol majd.

Inkább Xiaomi-t vegyél szerintem.

2014. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
"megfogják a vámon és hetikig ott rostokol majd" - na igen, ez is benne van a pakliban, húgom barátja is így járt, amikor az ebay-en rendelt Hong Kong-ból egy tabletet: Hong Kongból a franciákhoz küldték, onnan a svédekhez, és ott rostokolt hetekig a többszöri vámoltatás miatt, cserébe viszont ugyanazért a pénzért 2-t küldtek a késlekedés miatt, így húgomnak is lett egy.
2014. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
értem, olyat néztem ahol ingyenes a szállítás és kb 1 hónap alatt meg kellene jönnie
2014. aug. 24. 14:32
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Hiába ingyenes akkor is van rajta 27% áfa.
2014. aug. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
sok mindent rendeltem már az ebay-ről, de a 30 ezerben benne van az áfa is
2014. aug. 24. 15:50
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Miből gondolod, hogy benne van?


[link]


Ez csak a telefon ára.

A vámon megfogják fogni és kb 12 ezret még fizetni kell majd érte a postásnak.

De nekem mindegy, hogy elhiszed-e vagy nem.


[link]

Itt lenne érdemes szétnézned.

2014. aug. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hm értem..hát az elég durva lenne ha még annyival többet kéne rá fizetni a vám miatt!
2014. aug. 24. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!