Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítséget kérnék vagy tanácso...

Segítséget kérnék vagy tanácsot. Meglehet ezt valahogy oldani? Többi lent!

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Ace Plus mobiltelefonom van. na most ezen a készüléken 2. nemtom hányas android verzió fut. hogy lehetne megoldani úgy nézzen ki aháttér az ikonok meg minden mint pl.: az S3-é??? hallottam arról hogy valahogya Jelly Bean verziót rá telepítették vagy nem tom de azt írták az befagy ezért nem jó.A másik még a launcher de azt nemtudom hogyan kell kezelni. Megérné az?És hogyan kell beállítani? egyszer letöltöttem valami go launcher-t és az teljesen másmilyenné tette a telóm mint amilyet akartam gyorsan letöröltem és így lejött róla.Hogyan tudnám azt megcsinálni hogy S3szerű launcher legyen?Ésazt utána visszatudom állítani? Ha igen akor hogyan?

#Launcher #sasmung galaxy ace plus
2014. aug. 24. 15:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!