Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen PS2-es játékok mennének...

Saavedro kérdése:

Milyen PS2-es játékok mennének el a laptopomon?

Figyelt kérdés

A PCSX2 alkalmazást használom. Az operációs rendszer a 64 bites Windows 8.1, viszont a gépem nem egy izomtibor.


A processzor egy kétmagos Intel Core i3 3310M (2,4 GHz órajelre skálázva).

A memória a standard 4 GB RAM (1600 MHz-en).

A grafikus gyorsító egy NVIDIA GeForce GT 740M, de ez úgy tudom nem sokat számít.


A Harry Potter and the Philosopher's Stone (2003-as szoftver) natívan általában 50 FPS-t produkált, de néha lelassult kicsit.


Tudnátok ajánlani valami régebbi PS2 exkluzívot, ami nem olyan, mint a takony (tehát néz ki olyan jól, mint a fent említett játék) és kompatibilis a PCSX2-vel?


2014. aug. 24. 23:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, rossz a kategória...
2014. aug. 24. 23:33
 2/7 A kérdező kommentje:
Most állítottam rajta és 70 FPS-el fut kétszeres natív felbontásban.
2014. aug. 24. 23:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az összes elmegy 30 FPS-sel!Probálj ki párat... [link]
2014. aug. 25. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Shadow of the colossus.

God of War 1-2.

2014. aug. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A God of War elmenne? Már találtam egy játékot, ami 1-2 FPS-t produkált (Hitman - Blood Money) és elvileg nem az emulátor hibája. De a Tomb Raider - Legend szépen fut. A Tomb Raider Underworld már be szokott lassulni elég rendesen.
2014. aug. 26. 08:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt mondd már meg, hogy a mi a p*csáért játszod emulátorral a PC-re is megjelent játékokat?


Blood money van PC-re is, elég kicsi a gépigénye.

Tomb Raiderek is vannak.

2014. aug. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert nem tudok olyan - nem torrent - oldalról, ahol fent vannak a PC-s lemezképfájlok.
2014. aug. 26. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!