Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valami módszer amivel...

Van valami módszer amivel Jobban mennének a játékok az Androidos telefonomon? (Sony xperia j)

Figyelt kérdés

Néztem videókat és,ugyan ezen a telefonon egy két srácnak úgy pörögtek az újabb játékok mint egy s4-esen..

Úgy hogy biztos van valami módszer,ha valaki tudja kérem segítsen!


2014. jan. 3. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Mutasd azokat a videókat.
2014. jan. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2014. jan. 3. 13:48
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez a játék pl nekem meghallna a laggolásban..
2014. jan. 3. 13:49
 4/8 anonim ***** válasza:
rootolva van es overclockolva a telo. szerintem ne akard overclockolni, ha nem akarsz egy het mulva itt vinnyogni, hogy megsutotted a karacsonyi ajandekodat es ajanljunk valamit, mer' anyu/apu megol, ha kiderul...
2014. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát barátom, nem karácsonyi ajándék..

De amit írtál,abban van hasznos infó.. Szóval te nem ajánlod mert meg öli a telót!

Mondjuk a nagyképű dumát azt kihagyhattad volna,nekem úgy még jobban tetszett volna.

Azért köszi!

2014. jan. 3. 16:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tud megsülni, nyugodtan nyúlj hozzá.

Csak lefagy, és restart, megvan ennek a módszere, hogy hogy kell csinálni.

2014. jan. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Esetleg értesz hozzá?
2014. jan. 4. 19:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Sosem volt xperia j-m, itt kérdezz utánna ha érdekel a rom csere.

[link]

2014. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!